Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler

14 Mart Tıp Bayramı Doktor Hediye Ne Alsam?


 

14 Mart Tıp Bayramı Doktor Hediye Ne Alsam?

Her özel günde olduğu gibi 14 Mart Tıp Bayramı'nda sağlık sektöründe çalışan yakınlarınıza, hemşirenize, doktorunuza hediye alabilirsiniz. Önceden olsa doktora hediye alırken seçim yapmakta zorlanabilirdiniz ama artık mesleğe, kişiye özel hediyeler alanında alternatif fazladır. Hatıra kalacak bir hediye tercih edebileceğiniz gibi lezzetli, tadımlık hediyeler de tercih edebilirsiniz.

Doktora Hediyelik Eşya Önerileri

14 Mart Tıp Bayramı için doktor olan bir tanıdığınıza hediye almak niyetindeyseniz bir an önce karar verip harekete geçmelisiniz. Düşünceniz genel bir hediye ise günler öncesinden hazırlığa ve erkenden hediye almaya gerek yok. Doktora hediye olarak vermek için son dönemde revaçta olan üç boyutlu LED lambalardan tercih edebilirsiniz. Tıp temasında tasarlanabilen modellerinden tercih ederek günün önemini vurgulayabilirsiniz. Yine doktor temalı biblolar, tıp alanında kitaplar, günlük hayatta çok işine yarayacak olan bir kartvizit, kol saati ya da masa isimliği tercih edebilirsiniz.Doktora hediye alırken doktorunuzun zevklerini unutmayın

Doktora İsme Özel Hediyeler İsme özel hediyeler daha anlamlı olduğundan hediye vermek için daha uygun olacaktır. Doktorun isminin ve unvanının yazdığı kitap ayracı ya da mousepad doktorlar için kullanışlı hediyelerdir. Şık ve kişiye özel olsun derseniz; baş harflerin kazındığı kol düğmeleri güzel bir seçenek olacaktır. Yine doktorların günlük hayatta sıkça kullandıkları kalemi, şık bir model seçip isme özel hazırlatırsanız; doktorun hoşuna gidecek bir hediye hazırlamış olursunuz. Çok klasikleşmiş ve üzerine düşünülmemiş gibi görünse de isme özel bir kupa da hem kullanışlı hem şık bir hediye olacaktır.

Doktora Lezzetli Hediyeler

Butik ürünler, tamamen şahsa özel hazırlanan gerek lezzetli gerekse şık hediyeler uzun zamandır revaçta. Şeker hamurlu kurabiyelerden harika işler ortaya çıkabiliyor. 7-8 kurabiyeden oluşan tıp temalı leziz kurabiyelerden hazırlatabilirsiniz. İnternetten kolaylıkla lezzetli sepetlerden sipariş edebilirsiniz. Keklerden, meyvelerden hazırlanan buketler doğru seçimlerdir. İnternet üzerinden sipariş edilebildikleri için gün ayarlamasını çok dikkatli yapmalısınız. Siparişiniz doğrudan doktora gidebilir. Planlamanızı doğru yaparsanız; tıp bayramında hediyeniz sahibine ulaşmış olur.

Doktora İsme Özel Çikolatalar

Çikolata her duruma uygun hem lezzetli hem şık olabilen bir hediye seçeneğidir. Çikolata hediye ederken tadına, tazeliğine, çikolata kutusuna özen göstermelisiniz. Üzerindeki ambalajına isim yazılabilen anlamlı hediyeler doktorlara vermek için uygun olacaktır. Doktora çikolata hediye almak için pek çok yeriniz var. Tadına, tazeliğine güvendiğiniz yerleri tercih etmeniz en doğrusu. Doktora çikolata alınması, kendisinin misafirlerine de ikram edebileceği bir hediye olması bakımından akıllıcadır. İsme özel olmalarının yanına bazı firmalarda görsel açıdan da tıp temasına uygun ambalajlar bulabilmeniz mümkün.

Pek çok hediye seçeneğine göre daha uygun fiyatları olan çikolatalar bütçemizi de zorlamayacaktır. Tıp bayramı veya diğer özel günler için uygun fiyatına rağmen kaliteli olan çikolatalardan adetli olarak da satın alabilirsiniz.

Diş Doktoruna Hediyeler

Diş doktorları için de alabileceğiniz pek çok hediye var. Diş şeklinde görülen üç boyutlu LED lambalar diş hekimleri için uygun bir hediye olacaktır. Daha düşük bütçeli bir hediye arayışındaysanız; isme özel kupalar, kutulu kalemler, kadın ya da erkek figürlü biblolar tercih edebilirsiniz. Tüketilebilen, dikkat çekici bir hediye düşünüyorsanız; diş doktorları için de leziz çikolatalardan tercih edebilirsiniz. 

Diş doktorunun kendi ofisi varsa masa üstü için kalemlik, notluk içeren setlerden, masa isimliklerinden, ahşaptan isme özel yapılan isimliklerden tercih edebilirsiniz. Ahşaptan vereceğiniz hediye siparişlerinde isimle birlikte dişçi figürleri de hazırlanabilmektedir. Ancak bu tür ürünler kişiye özel, siparişle hazırlandığı için zamanlama konusunda dikkatli olmalısınız.

Doktor Adayına Hediye Ne Alınır?

Tıp fakültesinin zorlu sürecinden geçen, ileride hayatımızı emanet edeceğimiz doktor adayları için güzel bir hediye her zaman motive edici olacaktır. Doktor adaylarına, hedeflerini anımsatan, daha başarılı olmak için çaba göstermesini sağlayacak motive edici, anlamlı hediyeler tercih edebilirsiniz.

Doktor adaylarına eğitime devam ettikleri için defter,kalemlerden oluşan şık bir set, kişiye özel ajanda, günlük programını hazırlayabileceği bir planlayıcı, eğitimine faydası olacak bir kitap, kitap ayracı hediye edebilirsiniz. 

Doktor adaylarına hediye seçimi yaparken bütçenizi göz önünde bulunduracaksanız; kişiye özel hediye seçeneklerinden ziyade daha genel seçimler yapmalısınız. Kişiye özel olup el emeği olan ürünlerde fiyat yüksek olacaktır.

 


Baskılı Kupada Fotoğraflı Çikolata

Sevdiklerinize Kalıcı Kupada Tatlı Çikolata hediye vermek istemez misiniz ?Özel Tasarım Kupada çikolata Dorebonbon sayfamızdan satın alabilirsiniz.

55,00 TL
32li Kutuda Resimli Çikolata

Sevdiklerinize özel resimli çikolata

35,00 TL
48li Kutuda Resimli Çikolata

48li kutuda özel tasarlanmış çikolata

48,00 TL

Yurtiçi gönderim

Tüm Türkiye'ye kargo ile gönderim yapılır

Yurtdışı Gönderim

Avrupa ülkelerine kargo ile gönderim yapılır

Çalışma saatlerimiz

10.00-17.00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.
Randevu ile çalışılmaktadır.

Güvenli Alışveriş

Bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenir

Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler © 2018 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır