Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler

Anneler Günü Ne Alsam?


Anneler Günü Ne Alsam?

Yılın en değerli günlerinden biri olan anneler günü, anneye hediye almayı zorlaştıran günlerden biridir. Dünyadaki hiçbir hediye anneye alınabilecek kadar güzel ve değerli gelmeyecektir. Bu kıymetli günde annenizin memnun olmasını sağlayacak anneler günü hediyesi için biraz daha özel armağanlar düşünmeye ne dersiniz?

 

Anneler Günü Hediyesi

Anneler gününde, anneme ne almalıyım ya da hangi hediye annemi mutlu eder sorularını soruyorsanız anneler günü çikolatasıideal bir armağan olacaktır. Her annenin sevdiği ve kendini özel hissetmesini sağlayacak çikolatalar bu özel gün için özenle hazırlanmaktadır.

Anneye çikolata almak istediğinizde üzerine ikinizin yer aldığı fotoğraflardan ambalaj yapabilirsiniz. Yaptıracağınız ambalaj hem ikiniz için de özel bir hatıra hem de kişiye özel hediye olarak yapılacaktır. Kişiye özel kıymetli hediyelerden biri olan fotoğraflı çikolata çok şık ve anlamlı bir hediyedir. Özellikle kaliteli ve lezzetli bir çikolata tercihi ile sevimli bir armağan seçilmiş olacaktır.

 

Anneler Gününe Özel Çikolata

Anneler gününde tercih edilebilecek birçok hediye vardır ancak bunlar arasından özellikle kendini özel hissedeceği hediyeler tercih edilmelidir. Bunun için anneye özel mesajlı çikolata almak doğru bir karar olacaktır.Annenize söylemek istediğiniz ancak söyleyemediğiniz, dile getirmeyi düşündüğünüz, içinizde tuttuğunuz her güzel cümleyi bu hediye ile söyleyebilirsiniz. Özel küçük kâğıtlarla dolu kavanoza tüm duygularınızı aktarabilirsiniz. Sonrasında şık bir şekilde paketlenmiş çikolata paketlerinin yanına koyabilirsiniz.Hem eğlenceli hem lezzetli hem de unutulmayacak bir hediye arayışında olanlar için anneler günü hediyesi çikolata olmalıdır. Çikolata birçok kişi için mutluluk kaynağıdır. Siz de doğru yerden temin ettiğiniz kaliteli ve lezzetli çikolataları, annenize armağan edebilirsiniz. Bilhassa özenle seçilmiş, güvenli ve kendini ispatlamış isimlerle çalışmaya özen göstermelisiniz.

 


Doğum Günü Çikolatası 100 adet

Yeni dogan ,dogum ikramlık tasarım cikolatalar

85,00 TL
Seni Seviyorum Kalp Kutuda Resimli Çikolata

Sevdiklerinize özel kadife kutuda hazırlanan kişiye özel çikolatalardan hediye gönderebilirsiniz.Size özel tasarımlar için www.dorebonbon.com

45,00 TL
Kişiye Özel Mevlüt Şekeri

doğum,40 mevlidi kutlamalarında misafirlerinize dağıtabileceğiniz özel ikramlıklar

7,00 TL
Resimli Kadife Kutuda Resimli Çikolata

Sevdiklerinize Kişiye Özel Çikolatalar

48,00 TL
Kına Çikolatası 100 Adet

Kina İkramlıkları için Farklı tasarım çikolatalar

85,00 TL
Kolide Logolu Çikolata 100 Adet

Kurumlara özel acılış fuar ve tanıtımlarınızda kullanabileceğiniz tasarım logolu çikolatalar

85,00 TL
Sünnet Hediyesi Lavanta Kesesi 50 Adet

Sünnet Kutlamalarınızda misafirlerinize dağıtabileceğinize özel hediyeliklere Ve farklı seçeneklere Kişiye özel hazırlıyoruz.Sünnet hediyellikleriniz kişiye özel hazırlanmaktadır.

9,00 TL

Yurtiçi gönderim

Tüm Türkiye'ye kargo ile gönderim yapılır

Yurtdışı Gönderim

Avrupa ülkelerine kargo ile gönderim yapılır

Çalışma saatlerimiz

10.00-17.00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.
Randevu ile çalışılmaktadır.

Güvenli Alışveriş

Bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenir

Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler © 2018 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır