Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler

Arkadaşa Hediye

Arkadaşlar, hediye alınabilecek en kolay kişilerdir. Vaktin uzun zamanını geçirdiğiniz yakın arkadaşınızın zevklerini, isteklerini az çok bildiğinizden hediye seçiminde pek zorlanmazsınız. Arkadaşınıza hediye almak için bir sebep beklemenize de gerek yok; dilediğiniz zaman onun yüzünü gülümsetebilmek için hediyenizi verebilirsiniz.

Bu kategoride Ürün bulunamadı.

Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi

Büyük gün gelmiş çatmışsa arkadaşıma ne alsam diye düşünüyorsanız; önce arkadaşınız ihtiyaçlarını göz önünde bulundurun. Mutlaka sohbet arasında uzun süredir istediği bir şeyden, geçen gün gördüğü bir pantolondan ya da yüzükten bahsetmiştir. Arkadaşa hediye olarak güzel bir kitap, tarzına uygun bir kıyafet, çeşitli aksesuarlar alarak erkek arkadaşa hediye edebilirsiniz. 
 

Doğum Yapan Arkadaşa Hediye  En yakın arkadaşınız doğum yapmışsa ihtiyacı olabilecek şey doğum hediyelikleri, ikramlıklar ve bebeğin ihtiyacı olabilecek şeylerdir. Doğum yapan arkadaşa kokulu taş, meyve, kek veya sabundan hazırlanan bebek sepetleri yaptırabilirsiniz. Misafirlerine dağıtması için yeni doğan hediyelikleri, kişiye özel şık çikolatalar hazırlatıp verebilirsiniz. Bebek için doğum panosu, çerçeve setleri de güzel hediyeler olacaktır.

 

Yurtiçi gönderim

Tüm Türkiye'ye kargo ile gönderim yapılır

Yurtdışı Gönderim

Avrupa ülkelerine kargo ile gönderim yapılır

Çalışma saatlerimiz

10.00-17.00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.
Randevu ile çalışılmaktadır.

Güvenli Alışveriş

Bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenir

Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır