Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler

Babaya Hediye

Babaya hediye almak annelere hediye almaktan daha zordur. Siz de babama ne alsam diye uzun uzun düşünüyorsanız; en anlamlı hediyeleri, hatıra kalabilecek lezzetleri bulmanız mümkün. Babanıza doğum gününde ya da babalar gününde hediye almayı düşünüyorsanız ve internet sipariş oluşturarak hediye alacaksanız; paketin elinize geçme süresini göz ardı etmemelisiniz.

 

Bu kategoride Ürün bulunamadı.

Babaya Hediye

Babalar gününde babanıza, klasik olarak kravat, kemer, takım elbise, gömlek gibi kıyafet grubundan bir hediye tercih edebilirsiniz. Eğer bütçeniz biraz daha fazlaysa değerli bir saat ya da yüzük alabilirsiniz. Eğer kullanıyorsa aksesuar olarak gözlük kabı, çanta da güzel hediyeler olacaktır. Babaya ne alınacağı aslında babaların günlük yaşantılarıyla alakalıdır. Kitap okumayı seven babanıza bir kitap bile hediye edebilirsiniz.

Babaya Hediye Fikirleri

Babanızla birlikte olduğunuz bir fotoğrafın ambalajda kullanıldığı çikolataları kişiye özel tasarımlarla daha değerli hale getirip babanıza hediye edebilirsiniz. Özel şık kutularına da fotoğraf kullanarak hatıra olarak saklanması için uygun hale getirebilirsiniz. Böylece çikolatalar bitse bile kutular fotoğrafla birilikte saklanabilir.

 

Yurtiçi gönderim

Tüm Türkiye'ye kargo ile gönderim yapılır

Yurtdışı Gönderim

Avrupa ülkelerine kargo ile gönderim yapılır

Çalışma saatlerimiz

10.00-17.00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.
Randevu ile çalışılmaktadır.

Güvenli Alışveriş

Bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenir

Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır