Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler

Bayram Çikolatası

Bayram Çikoltası, Şekerler, çikolatalar bayramın en güzel taraflarındandır. Bayram günlerini kendilerine yakışır bir şekilde kutlamak istiyorsanız ikramlıklarınızı önceden hazır etmeyi unutmayın. Klasik market çikolataları, şekerleri yerine daha özel, misafirlerinizin dikkatini çekecek daha leziz ve şık çikolatalarla, şekerler tercih edebilirsiniz. Özellikle ramazan bayramı şeker ve çikolata ikam etmek için çok uygun bir zamandır ama kurban bayramı ikramlıkları içinde de bayram çikolatasına yer verilebilir.

Bu kategoride Ürün bulunamadı.

Ramazan Bayramı Çikolatası

Ramazan bayramı malum şeker bayramı olarak da anılır. İsmi üzerinde şeker gibi bir bayram geçirmek için özel bayram şekeri ve çikolataları sipariş ederek misafirleriniz için hazırlık yapabilirsiniz. Ambalajında ramazan bayramı temasına uygun görseller ve yazılı mesajlar içeren leziz çikolatalar uygun sürede sipariş verdiğinizde bayramda elinizde olacaktır. Aynı şekilde şekerleri de kendilerine has külahlar içinde misafirlerinize ikram edebilirsiniz.

Kurban Bayramı Çikolatası

Kurban bayramları da çikolata, şeker dağıtmak için uygun kabul edilebilir. Gelenekler gereği bu tür ikramlar yıllardır yapılmaktadır. Bayram kutlama mesajı yazılı olan ambalajıyla taze çikolatalar misafirlerinizi ağızlarını tatlandıracaktır

Yurtiçi gönderim

Tüm Türkiye'ye kargo ile gönderim yapılır

Yurtdışı Gönderim

Avrupa ülkelerine kargo ile gönderim yapılır

Çalışma saatlerimiz

10.00-17.00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.
Randevu ile çalışılmaktadır.

Güvenli Alışveriş

Bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenir

Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır