Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler

Bebek Çikolatası

Bebekler daha dünyaya gelmeden kendileri için pek çok hazırlık tamamlanmış olur. Bebek hediyelikleri, kapı süsü, bebeğin odası çoktan hazırlanmış; babyshower partisi, mevlidi üzerine düşünülmüştür. Bebekler için hediyeliklerin yanında çeşitli ikramlıklar da hazırlanır. Özellikle hoş geldin bebek çikolataları revaçtadır.

 

 

Bu kategoride Ürün bulunamadı.

Bebek Çikolatası ,Yeni doğan bebeklerin ziyaretine gelen çok sayıda misafir oluyor. Gerek hastanede gerekse evde ziyarete gelen misafirlerine özel çikolatalar hediye edebilirsiniz. Kendi tasarladığınız bir görseli çikolataların üstüne baskı olacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Bebek dünyaya geldikten sonra çikolata yaptıracaksanız; bebeğinizin fotoğrafını kullanabilirsiniz. İsim, fotoğraf gibi belirli bir şey yoksa bile cinsiyetine uygun renk, tema seçip; hoş geldin bebeğim sloganını kullanabilirsiniz.

İsimli Bebek Çikolatası

Diş buğdayı çikolatalarında diş figürleri olan görseller kullanılabilmektedir. Diş figürü olmadan çocuğunuzun fotoğrafını da çikolata üzerine kullanabilirsiniz. Diş buğdayı çikolatalarının her biri ayrı ayrı paketlenmektedir. Diş buğdayı çikolatalarında erkek ve kız bebekler için de farklı renklerde, farklı temalarda görseller bulunmaktadır. Diş perisi, bebek diş, kelebek kanatlı diş en sevilen temalardır.

Bebek Çikolatası Fiyatları

Üzerinde fotoğraf olan çikolatalar, bebeklerin pek çok özel günü için tercih edilebilir. Bebek çikolataları doğum günlerinde, mevlit merasimlerinde, babyshower partilerinde, doğum odasında, sünnet merasimlerinde tercih edilebilir. Resimli bebek çikolataları için güzel bir açıyla çekilmiş, kaliteli fotoğraflar kullanmaya özen gösterirseniz; çikolata ambalajlarınız daha şık duracaktır.

Yurtiçi gönderim

Tüm Türkiye'ye kargo ile gönderim yapılır

Yurtdışı Gönderim

Avrupa ülkelerine kargo ile gönderim yapılır

Çalışma saatlerimiz

10.00-17.00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.
Randevu ile çalışılmaktadır.

Güvenli Alışveriş

Bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenir

Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır