Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler

Bebek-Çocuk

Bebek Doğum Hediyelikleri 

Doğum günü, doğum, diş partisi, nişan, söz, düğün gibi pek çok özel günde çikolata dağıtılabilir. Dağıtmalık çikolatalarınız biraz daha renkli, biraz daha kişisel olsun isterseniz; fotoğraflarla, isme özel olmasıyla, tarih ve tema belirterek çikolatanızı istediğiniz gibi sipariş verebilirsiniz. Kaliteli, tamamen kişiye özel çikolatalar için doğru yerdesiniz. 

 

 

 

Bu kategoride Ürün bulunamadı.

Doğum Günü Çikolataları

Doğum günlerinde, babyshower partilerinde dağıtılan bebek magnetlerinin yanında çikolata ikramı yapmak da uygun olmaktadır. Doğum günü için çikolatayı aile sipariş verip hazırlatabileceği gibi misafirler de hediye olarak yaptırıp götürebilir. Yaş, fotoğraf ve istenen temada görsellerle kişiye özel tasarım yapılan ambalajları ile madlen çikolatalar daha dikkat çekici görünecektir.

 

Hediyelik Şeker Önerileri

Özellikle 40 mevlitlerinde, yeni doğan ve sünnet mevlidindeşeker dağıtmak toplumumuzda uzun yıllar tercih edilmektedir. Mevlit şekerleri de artık tıpkı çikolatalar gibi kişiye özel hazırlanabiliyor. Şık, külah biçimindeki ambalaj, istenen isim, tarih ve fotoğraf gibi detaylarla kişiselleştirilebiliyor.

Bebek daha dünyaya gelmeden doğum hazırlıkları çoktan başlamıştır. O dünyaya geldiğinde her şeyin hazır ve en iyisi olması için çaba gösterilir. Bebek hediyelikleri, hastanede ya da evde dağıtmak için ikramlık çikolataları önceden sipariş verebilirseniz; bu özel günü en iyi şekilde geçirebilirsiniz. Bebeğin doğum tarihi belli ise tarih ve isim ile özel tasarım çikolatalar hazırlanabilir. Tarih belirsiz ise hoş geldin bebeğim kalıbı kullanılarak özel tasarımlar yapılabilir

Özgün Tasarımlar arıyorsanız  kişiye Özel hediyelik ürünlerimiz ve Konsept çalışmalarımızla sizlere yardımcı olabiliriz.

Bebek Şekeri  Kişiye Özel Tasarım  Bebek Magnetlerimiz kişiye özel hazırlanmaktadır. Hastane odasi süsleme ,ikramlıklar ,kapısüsü ve tüm detaylar için Dorebonbon bilgi alabilirsiniz

Yurtiçi gönderim

Tüm Türkiye'ye kargo ile gönderim yapılır

Yurtdışı Gönderim

Avrupa ülkelerine kargo ile gönderim yapılır

Çalışma saatlerimiz

10.00-17.00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.
Randevu ile çalışılmaktadır.

Güvenli Alışveriş

Bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenir

Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır