Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler

Bebek Kapısüsü

Bebek Kapısüsü, Kusursuz bir tecrübeyi, eşsiz bir kutlama ile taçlandırmak ister misiniz? Bebeğiniz dünyaya gözünü açtığı gibi onu şık ve sevimli bir odada karşılayabilirsiniz. Bunun için yalnızca bebek süsleri alternatifleri arasından kendinize uygun olanı seçmelisiniz. Bebeğinizin cinsiyetine, kendi arzunuza göre tercih edebileceğiniz bu süslemeler, kapı süslerinden bebek şekerlemelerine kadar her şeyi kapsamaktadır.

 

 

Bu kategoride Ürün bulunamadı.

Bebek İçin Süsleme

Dünyaya yeni gelmiş bebekler için, bebek mevlidihazırlıkları için ya da diş buğdayı için birçok özel kutlama yapılmaktadır. Her geçen gün yaygınlaşan bu kutlamalara dâhil olmak isterseniz süsleme adresini tıklayabilirsiniz. Yalnızca bir tıkla dilediğiniz konsepte ulaşabilir, hayal ettiğiniz kutlamayı gerçekleştirebilirsiniz.

Süsleme işini profesyonel şekilde yapan, kapı süsü yapımını, karşılama masasını ve konsept detaylarını bilen biriyle iletişim kurmanız çok önemlidir. Hayal ettiğiniz bebek karşılamasını, misafir ağırlamasını ancak bu şekilde gerçeğe dökebilirsiniz.

Bebek İçin Kapı Süsü  Doğum gerçekleştikten sonra bebeğinizi kucağınıza almanın mutluluğunu herkesle paylaşmak istersiniz. Bunun için aileniz, akrabalarınız, arkadaşlarınız ve dostlarınız hastane ziyaretine muhakkak gelecektir. Bu özel anları daha özel kılmak için hastane süslemesiparişi verebilirsiniz. Hastane kapısında kapı süsü, odada yatak başı süsü ve tercihinize bağlı konsept detaylar oldukça şık bir karşılama yapmanızı sağlayacaktır.

Bebeğiniz için gelen misafirlerinizi dış kapı süsü ile karşılayıp daha sonra hazırladığınız köşede ağırlayabilirsiniz. Şekerlemeler, renkli balonlar, tüller ve daha pek çok aksesuar doğum süsleriiçerisine dâhildir.

 

Yurtiçi gönderim

Tüm Türkiye'ye kargo ile gönderim yapılır

Yurtdışı Gönderim

Avrupa ülkelerine kargo ile gönderim yapılır

Çalışma saatlerimiz

10.00-17.00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.
Randevu ile çalışılmaktadır.

Güvenli Alışveriş

Bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenir

Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır