Yandex.Metrica

Bebeğinizin mevlit günleri için mevlide gelenlere küçük hediyeler vermek oldukça güzel olabilir. Mevlit, geleneğe göre bebeğin iyi bir yaşamının olması için yapılmaktadır. Bu tören sırasında bebek hakkında iyi temennilerde bulunulur ve gelenlerin katılımı ile birlikte bebek kutsaması yapılır. Bu durumda gelenlerin törene katılımları için onlara küçük hediyeler vermek hoş bir jest olarak karşılık bulacaktır.

Mevlide Gelenleri Karşılıksız Bırakmayın

Bebeğin mevlidi yeni doğumu ya da doğum günleri kapsamında yapılabilmektedir. Önemli olan amaç ise bebeğin iyi bir yaşam sürmesi için yapılan temennilerdir. Bebeğin yakınları, tanıdıklar, komşular bu törene katılırlar ve belirli dualar eşliğinde bebek hakkında dileklerini beyan ederler. Bu durumda kalabalık olunması, bebeğin de yakınlar tarafından görülmesi önem taşır. Çoğu kimse bebeği görmek adına bu törenlere katılmaktadır. Durum böyle olunca mevlide katılanlar için küçük sürprizler hazırlamak son derece sevimli bir davranış olacaktır. Bebek hediyelikleri çok fazla çeşitte bulunuyor olsa da bebek mevlit hediyelikleri bu törenlere gelenlere verilmek üzere özel olarak tasarlanmıştır. Sevimli ve özel tasarımları ile her misafirin ilgisini ve beğenisini kazanacak olan bu hediyeleri tercih etmeniz durumunda gelenlere karşı güzel bir karşılık vermiş olursunuz. Aynı zamanda tasarımları yüzünden bebek ve çocukların da ilgisini çekecek bu hediyeler, herkes tarafından beğenilecek ve takdir toplayacaktır. Köken olarak çok eskilere dayanan bu geleneği yaşatmak adına mevlit hediyeliklerine göz atabilirsiniz!

Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 0 Ürün
Ürün Bulunamadı
x
Daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımına onay vermektesin. Gizlilik Politikamız
Anladım
İnstashop
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?