Yandex.Metrica

Bebek mevlüt şekeri son zamanlarda özellikle kırk mevlidi olarak bilinen mevlit törenlerinde sıklıkla kullanılan ve misafirlere hoş bir jest yapmak amacıyla kullanılmaktadır. Mevlitlerin vazgeçilmez bebek hediyelikleri arasına çoktan girmiş mevlit şekerleri özel olarak sunulmakta ve sizlerin ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde görmek üzere yapılmaktadır.

Özel Günleriniz İçin Mevlit Şekeri

Mevlit, köken olarak çok eskilere dayanan ve bebeğin doğumundan itibaren yapılmaya başlanan, bebek hakkında iyi temennilerde bulunulduğu geleneksel bir törendir. Bebeğin dünyaya gelişi hem anne babasını hem de yakınlarını mutlu etmiştir. Ancak yakınları bebeği görmek için bir süre bekleyebilirler. Mevlit ise asıl olarak yakınların bebeği görmesi amacıyla düzenlenmektedir. Bu kapsamda verilecek mevlit şekerleri ile minik bebeği ziyarete gelmiş misafirlere de hoş bir sürpriz hazırlanmaktadır. Özel tasarımları ve tatları ile dikkat çeken bu şekerler hem misafirlerin hem de çocukların oldukça fazla beğenisini kazanacaktır. Erkek ve kızlar için ayrı olarak da birbirinden farklı tasarımlar ile sunulan bu şekerler, kendiniz için de hoş bir anı olarak kalacaktır. Böylesi bir özel gününüzü daha anlamlı bir hale getirmek adına, mevlit şekeri seçebilirsiniz. Kişiye özel mevlüt şekerleri sağlık açısından hiçbir sorun teşkil etmeyip tamamen güvenli bir şekilde tüketilebilmektedir. Bu özelliği sayesinde de diğer şekerlerden farklı bir noktaya gelmekte ve kişilerin sağlıklı bir şekilde şekerlerini yemeleri için tercih edilmektedir.

Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 0 Ürün
Ürün Bulunamadı
x
Daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımına onay vermektesin. Gizlilik Politikamız
Anladım
İnstashop
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?