Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler

Davetiye

Çiftler davetiyeyi genellikle nikah ya da düğün için tercih eder ama özellikle dışarıda yapılacak nişan, söz ve kına gibi özel günler için de davetiye yaptırılabilir. Hatta artık büyük doğum günü organizasyonlarında bile davetiye tercih edilebiliyor. Özel tasarım davetiyeler sayesinde alternatifler sınırsız hale gelmiştir. Düğününüzün genel temasına uygun olan tonlarda ve modelde davetiye siparişi verebilirsiniz.

 

 

Bu kategoride Ürün bulunamadı.

Davetiye Modelleri

Düğün davetiyesinde beyaz, krem rengi, mor gibi şık ve sade renkleri tercih edebilirsiniz. Davetiyenizde dilerseniz fotoğraf kullanabilir ve davetiyenizi kişiselleştirebilirsiniz. Ucuz davetiye konusunda fazla seçenek görebileceğiniz bir yer. Başka şehirlerde olsanız bile internet üzerinden özel tasarım davetiyenizi sipariş verebilirsiniz.

Davetiye Fiyatları Nelerdir?

Davetiyelerine karar verirken matbu özelliklerine dikkat etmenizde yarar var. Kağıdın kalınlığı, baskı kalitesi davetiye için önemlidir. Okunaklı olması bu özel gününüzde sıkıntı yaşamamanız için dikkatle bakmanız gereken bir durum. Ayrıca tasarım yaparken kalabalık bir görüntüden uzak, şık ve sade bir model olmasına da özen göstermek gerekiyor. Davetiyelerin elinize geçmesi gereken zamandan önce sipariş edilmesi de mağdur olmamanız için önemli bir detaydır. Davetiye fiyatları modellere göre değişiklik göstermekteyir. 

Davetiye Seçenekleri Nelerdir?

Artık davetiyeler sadece düğün merasimi için tercih edilmiyor. Çocuğunuzun doğum günü, kına gecesi, nişan ve sünnet düğünlerinde de artık davetiye verilebiliyor. Böyle farklı özel günler için de yine günün anlamına uygun renklerde, desenlerde ve kişisel öğelerle özel tasarım bir davetiye hazırlatmak mümkün.

 

Yurtiçi gönderim

Tüm Türkiye'ye kargo ile gönderim yapılır

Yurtdışı Gönderim

Avrupa ülkelerine kargo ile gönderim yapılır

Çalışma saatlerimiz

10.00-17.00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.
Randevu ile çalışılmaktadır.

Güvenli Alışveriş

Bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenir

Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır