Yandex.Metrica

Yıllarca beklediğiniz düğünüz için sevdiklerinizin ve yakınlarınızda yanınızda olması ayrıca mutluluk verecektir. Onları bu özel gününüze davet etmek için şık ve farklı tasarımları ile öne çıkan düğün davetiyesi kullanabilirsiniz. Bu mutlu, heyecanlı ve ayrıcalıklı gününüzde böylece tüm yakınlarınız sizi yalnız bırakmayacaktır.

Özel Gününüze Özel Davetiye

Düğünler her zaman heyecanı beraberinde getirir. Hayatınızı birleştireceğiniz kişiyle yan yana olmaktan büyük bir mutluluk duyarsınız. Ancak bu özel günün, düğün gününün ayrıcalıklı geçmesi adına pek çok hazırlık yapıyorsunuzdur. Düğünün nerede olacağı, nasıl yemekler verileceği, gelinlik ve damatlığın nasıl olacağı gibi pek çok telaşınız arasında davetlileri de unutmamanız gerekir. Böylesi güzel bir günde onların da sizin yanınızda olması, mutluluğunuzu paylaşmak adına önem taşımaktadır. Onları mutlu gününüze davet etmenin en zarif yolu ise size özel hazırlanacak düğün davetiyesi kullanmak olacaktır. Düğün davetiyesi sayesinde bu mutlu anınızı ölümsüzleştirdiğiniz gibi davetlilerin de düğününüze katılma oranını arttırabilirsiniz. Farklı ve şık tasarımları ile öne çıkan bu özel davetiyeler, her görenin hoşuna gidecek ve sizi yalnız bırakmak istemeyeceklerdir. Asgari baskı adedi haricinde istediğiniz miktarlarda bastırabildiğiniz bu davetiyeler, daha sonrası sizin bu mutlu gününüzü anımsamanız için de güzel bir anı olarak kalacaktır. Farklı tasarım ve renk seçenekleri ile sunulan bu davetiyelerin uygun fiyatlı olmaları da onları öne çıkaran bir başka özellik taşımaktadır.

Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 0 Ürün
Ürün Bulunamadı
x
Daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımına onay vermektesin. Gizlilik Politikamız
Anladım
İnstashop
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?