Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler

Düğün Davetiyesi

Düğün davetiyesi, düğünün ön gösterimi gibi düşünülebilir. Kendi tarzınıza, zevkinize uygun düğününüzün temasına ters düşmeyecek türde bir davetiye tercih etmelisiniz. Düğün hazırlıklarının en zor aşaması davetiye seçimidir. Karşınıza çıkacak davetiye modellerinin sayısını bilmek bile imkansız. Davetiye Ankara, İstanbul, İzmir gibi büyük illerde daha fazla seçeneğe sahiptir. Bu nedenle bulunduğunuz yerle sınırlı kalmamalı; internet üzerinden de araştırmalısınız.

Düğün Davetiyesi Modelleri

Davetiyelerin şık, kişiye özel, sevimli ve farklı birçok modeli bulunmaktadır. Hayalinizde şık bir düğün varsa buna uygun davetiye modeline bakmalısınız. Şık bir düğün hayali kurup sevimli bir davetiye tercih etmek uygun olmayacaktır. Sevimli davetiyeleri daha çok rahat kır düğünleri ve samimi düğün ortamları için tercih etmelisiniz. Düğününüz teması belirliyse yani mor, pembe gibi renk seçimi varsa davetiyede de bu renkleri kullanabilirsiniz.

Davetiyeye Ne Yazmalı?

Vereceğiniz siparişlerde davetiye yazılarını istediğiniz gibi yazabilmeyi talep etmelisiniz. İçine yazılmasını istediğiniz yazıyı hazırlayarak siparişi buna göre oluşturabilirsiniz. Yazıların font seçimini yaparken de davetiyenin genel havasına uygun bir seçim yapmaya çalışmalısınız.

 

Bu kategoride Ürün bulunamadı.

Yurtiçi gönderim

Tüm Türkiye'ye kargo ile gönderim yapılır

Yurtdışı Gönderim

Avrupa ülkelerine kargo ile gönderim yapılır

Çalışma saatlerimiz

10.00-17.00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.
Randevu ile çalışılmaktadır.

Güvenli Alışveriş

Bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenir

Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır