Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler

Düğün Kapısüsü

Düğün Kapısüsü; Düğünlerde misafirlerin karşılanması için, gelin ve damadın rahat vakit geçirebilmesi için şık alanlar oluşturulmaktadır. Düğün odası süslemesi yapılırken renk uyumuna ve genel temaya uygun parçalar seçilmelidir. Düğün mekanının girişinde büyük bir kapı süsü, gelin odası süslemesinde de giriş için daha kişisel şık bir kapı süsü tercih edebilirsiniz.

 

Bu kategoride Ürün bulunamadı.

Düğün Kapı Süsü

Kapı süslerini hazır alabileceğiniz gibi kına düğün malzemeleri satan mağazalardan malzemeleri temin ederek kendiniz de hazırlayabilirsiniz. En güzeli işi uzmanına bırakmak ve hayal ettiğiniz kapı süsünü, giriş dekorasyonunu anlatmak. Mekân girişine tüllerle, ışıltılı iplerle ve dev vazoda çiçeklerle şık bir karşılama alanı hazırlayabilir; misafirlerinizi burada karşılayabilirsiniz.

Gelin Kapı Süsü

Gelin odaları her düğün mekanında dikkat edilen ve özenle süslenmesi gerektiği düşünülen bir yer değildir. Bu nedenle kendi düğününüzle ilgili hayalleriniz için hazırlıkları ya kendiniz yapmalı ya da iyi bir organizasyon firmasıyla anlaşmalısınız. Kendi düğününüzü kendiniz organize edecekseniz; gelin odası kapı süsünü, düğün hediyeliklerini, düğün süslerini önceden sipariş edip hazırlatmalısınız.

Yurtiçi gönderim

Tüm Türkiye'ye kargo ile gönderim yapılır

Yurtdışı Gönderim

Avrupa ülkelerine kargo ile gönderim yapılır

Çalışma saatlerimiz

10.00-17.00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.
Randevu ile çalışılmaktadır.

Güvenli Alışveriş

Bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenir

Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır