Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler

Düğün-Nişan

Çiftlerin birbirlerine bağlılıklarının gösterildiği söz, nişan, düğün gibi mutlu günlerde çiftler her şeyin mükemmel olmasını isterler. Nikah şekeri, düğün davetiyesi, söz hatırası, düğün çikolatası, nişan tepsisi gibi pek çok şeyin hazırlanması zaman alabilir. Bu nedenle zamanı doğru planlamak bu nedenle çok önemlidir.

 

 

Bu kategoride Ürün bulunamadı.

Düğün için Hediyelik Önerileri

Düğün ya da nikah için önceleri sadece nikah şekeri adı altında standart modeller yapılmaktaydı. Şimdilerde hediyelik piyasasında ciddi bir hareketlilik var. Alternatifler çoğaldığından çiftler de karar vermekte zorlanıyor. Kokulu taş, sabun, pleksi, ahşap gibi malzemelerden binlerce çeşit nikah hediyeliği bulabilirsiniz.

Özel Tasarım Düğün Hazırlıkları Uzun uzun davetiye bakıp beğenemiyorsanız; kişiye özel, tamamen istediğiniz gibi bir davetiye tasarlatabilirsiniz. İstediğiniz renklerde, fotoğraflı, üstünde minik bir hediyesi olan ya da yapay çiçek kullanılarak süslenen modeller düşünebilirsiniz.

Davetiye yanında özellikle evde yapılacak nişan, söz merasimleri için şık kapı süslerinden tercih edebilirsiniz. Kapı süsleri de istenen şekilde süslenip isme özel olarak hazırlanabilmektedir.

Hediyelik Söz- Nişan Çikolatası Düğün, nişan, söz gibi özel günleriniz için özel tasarım çikolatalar hazırlanabilirsiniz. Özel tasarlanan çikolatalarınızı isterseniz şık karton kutusunda, isterseniz kırmızı kalpli kutu içinde alabilirsiniz. Nişan, söz ve düğün çikolatasının ambalajı için fotoğraf, pleksiden hazırlanan baş harfler kullanılabilmektedir. Tüm bu özel tasarım çikolatalar günün anlam ve önemine uygun bir mesajı ambalaja yazdırarak kına geceleri için de tercih edebilirsiniz.

 

 

 

 

Yurtiçi gönderim

Tüm Türkiye'ye kargo ile gönderim yapılır

Yurtdışı Gönderim

Avrupa ülkelerine kargo ile gönderim yapılır

Çalışma saatlerimiz

10.00-17.00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.
Randevu ile çalışılmaktadır.

Güvenli Alışveriş

Bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenir

Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır