Yandex.Metrica

Neredeyse her kültürde gelin çiçeği ayrıcalıklı bir yere sahiptir. Gelin çiçeği hem gelinin zarifliğini tamamlayan bir obje hem de henüz evlenmemiş olan kadınlara yönelik bir tür mesaj taşımaktadır. Gelin çiçeğini düğün sonunda havaya atmasıyla birlikte onu kapmaya çalışan bekar kadınlar arasından, geleneğe göre şanslı olanı çiçeği kaptığında onun da kısa sürede evleneceğine işaret edilir. Hem zariflik hem de eğlenceli bir mesaj verme aracı olan gelin çiçeği düğününüz için unutmamanız gerek aksesuar arasında yer almaktadır.

Mutluluk Çiçeği

Düğün her zaman yanında pek çok telaşı getirir. Yemekler nasıl olacak, misafirler nasıl oturacak, gelin ve damat nasıl giyinecek, ne zaman başlayıp nasıl bitecek gibi pek çok konuda telaş yaşanır ve bu telaş esnasında pek çok küçük detay gözden kaçabilir. Bu gözden kaçanların arasında gelin çiçeği de sayılabilir. Gelinin zarafetini tamamlayan hoş bir obje olan gelin çiçeği onun düğün boyunca yanında taşıdığı ve adeta herkese mutluluğunun sembolü olarak gösterdiği ayrıcalıklı bir buket çeşididir. Aynı zamanda düğüne katılan bekar kadınlara da hoş bir sürpriz yapılması için heyecanlı bir oyuna aracılık etmektedir. Bekar kadınların yakın zamanda evlenmelerini işaret etmek üzere, gelinin düğün sonunda havaya attığı çiçeği kapan kişi çok yakında kendisi de gelin olacaktır. Bu tatlı heyecanı da yaşamak için farklı tasarımlar ile sunulan gelin çiçeğini düğününüzde ihmal etmeyin!

Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 0 Ürün
Ürün Bulunamadı
x
Daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımına onay vermektesin. Gizlilik Politikamız
Anladım
İnstashop
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?