Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler

Yeni İş İçin Kişiye Özel Çikolata


Yeni iş hediyesi için iş yerine çikolata göndermek çok özgün bir hediyedir. İşyeri açan insanların genel olarak stresli bir dönemden geçtikleri bilinmektedir. Böyle zamanlarda arkadaşlarınızın yüzünü güldürerek onların streslerini biraz olsun azaltabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Çikolatanın, insan vücudunda salgıladığı mutluluk hormonu sayesinde birçok insan bu tarz hediyelerden mutlu olmaktadır. Özellikle kadınlar için çikolata vazgeçilmez bir tatlıdır. Resimli çikolata, isme özel çikolata gibi çeşitli alternatifler ne hediyelerinizi değişik boyutlar kazandırabilir, unutamayacakları bir hediye sunabilirsiniz.
Çikolata Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Çikolataların günümüzde çok yaygınlaşmasıyla kalite ve çeşitlerinde de bir artış yaşanmıştır. Bu nedenle hediyelik çikolata yaptırırken kalitesinin ve lezzetini damak tadınıza uygun olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Ayrıca alacak olduğunuz çikolatayı eğer resimli çikolata olarak tercih ederseniz resmin baskı kalitesine de dikkat etmelisiniz. Bu gibi incelikler çok önemli görünmesede çikolatanın estetiği açısından önemlidir sevdiklerinize özensiz bir hediye göndermek hiç kimsenin tercihi etmeyeceği bir şeydir. Bu nedenle resmin ve kutunun kalitesi önemlidir. Ayrıca kutuyu da daha sonra kalıcı olarak saklayabilir ve sizi hatırlamasını sağlayabilirsiniz.
Karakterlerin Çikolata Üzerinde Etkisi
Çikolatanın karakterlere göre sevilip sevilme diye birçok insanın ilk defa duyacağı bir şeydir. Ancak biter, sütlü ve beyaz çikolatanın farklı karakterleri yansıttığı gibi bademli, fındıklı çikolatalarda çeşitli karakterleri yansıtmaktadır. Bu nedenle alacağını çikolata türünü kişi karakterine göre belirleyebilirsiniz. Mesela bitter çikolata sevenler gelecekle ilgili planlar yapan, geçmişi çok umursamayan insanlardır. Sütlü çikolata sevenler ise tam tersi geçmişi hep ön planda tutan insanlardır. Beyaz çikolatayı sevenler ise karar vermekte zorluk çeken etrafındakilerin kararsız olarak tanımladığı kişilerdir. Bu gibi özellikler ilginç olsada araştırmalar sonucu elde edilen bulgulardır.
Çikolata Sunumu İçin Alternatifler

Yeni iş hediyesi olarak alacağınız çikolatayı internet üzerinden adrese gönderen siteleri kullanabilirsiniz. Bunun için herhangi bir arama motoruna girerek resimli çikolata yazabilir ve çıkan bir siteden istediğiniz çikolatayı seçebilirsiniz. Bunun için dikkat etmeniz gereken güvenebileceğiniz ve iyi çikolatalar yapan bir site bulmaktır. Sevdiklerinize yeni iş hediyesi olarak sipariş verebileceğiniz gibi kendinizde çikolata yapabilirsiniz. Bunun için internette yer alan tariflere bakabilirsiniz. Buralarda bulacağınız tarifleri çeşitlendirebilirsiniz. Mesela bunun için bir spesiyal çikolata kutusu hazırlayabilirsiniz. Böylece emek harcayabileceğiniz özel bir hediye olur. Bu sayede emek harcayarak çok özel ve farklı bir hediye olabilir.
 
 
 

Resimli Erkek Bebek Çikolatası-100 Adet

Yeni dogan ,dogum ikramlık tasarım cikolatalar

75,00 TL
Kare Kutuda Fotoğraflı Çikolata

Mini kare kutuda içinde resimli iç kapağı birlikte

25,00 TL
9lu Resimli Puzzle Çikolata

Sevdiklerinize özel puzzle şeklinde çikolata

13,00 TL
Resimli Erkek Bebek Çikolatası-50 Adet

Yeni dogan ,dogum ikramlık tasarım cikolatalar

45,00 TL
Yenidoğan İkiz-50 Adet

Yeni dogan ,dogum ikramlık tasarım cikolatalar

45,00 TL
Yenidoğan İkiz Bebek Çikolatası-100 Adet

Yeni dogan ,dogum ikramlık tasarım cikolatalar

75,00 TL
Kolide Logolu Çikolata-1000 Adet

Kurumlara özel acılış fuar ve tanıtımlarınızda kullanabileceğiniz tasarım logolu çikolatalar

749,00 TL
Yenidoğan Kız Bebek Çikolatası-50 Adet

Yeni dogan ,dogum ikramlık tasarım cikolatalar

45,00 TL

Yurtiçi gönderim

Tüm Türkiye'ye kargo ile gönderim yapılır

Yurtdışı Gönderim

Avrupa ülkelerine kargo ile gönderim yapılır

Çalışma saatlerimiz

10.00-17.00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.
Randevu ile çalışılmaktadır.

Güvenli Alışveriş

Bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenir

Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler © 2018 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır