Yandex.Metrica

Düğün öncesinde son bir adım olan kına törenleri, özellikle gelin adayı için ayrı bir önem taşımaktadır. Çünkü bu tören ile yeni bir yaşama başlamasının nişanesi verilmektedir. Bu tatlı bir hüzne sahip olan merasimde gelin adayının yakınlarının olması hem bu özel anı paylaşmak hem de yaşanacak duygu dolu anlara destek olmak adına önemlidir. Sizi yalnız bırakmayıp gelecek misafirlerinize ise geniş bir yelpazede sunduğumuz kına hediyelerinden verebilir ve onların gelişlerine karşılık ufak bir jest yapmış olursunuz.

Duygu Yüklü Anlar

Kına törenleri, geleneksel anlamda duygu dolu anların yaşanmasına neden olmaktadır. Genelde düğün gününden bir gün önce yapılan bu törenlerde, gelinin artık aile evinden çıkıp eşiyle birlikte yaşayacağı yeni evine gidişi sembolize edilmektedir. Gelin adayı ve yakınları için bu durum kolay değildir. Yıllardır birlikte yaşadığı insanları bırakmak ve onlardan ayrılmak bu anlarda oldukça zor gelmektedir. Ancak sonuçta mutlu bir durum için bu kararı verdiğinden ötürü kına gecelerinde bir taraftan hüzün olurken bir taraftan da mutluluk yaşanmaktadır. Kına törenleri aynı zamanda verimliliğin de sembolü olduklarından tören için pek çok hazırlık yapılır. Tören ise asıl anlamını gelin adayının tanıdıklarının da katılması ile sağlar. Onların bu paydaşlığı ile tören sorunsuz bir şekilde geçer. Tanıdıklarınızı bu özel günde ağırlamak istediğinizde ise farklı içeriğe sahip kına hediyelikleri son derece iyi bir seçim olacaktır.

Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 0 Ürün
Ürün Bulunamadı
x
Daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımına onay vermektesin. Gizlilik Politikamız
Anladım
İnstashop
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?