Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler

Kına Hediyelikleri

Kına Hediyelikleri; Kına gecesi kültürümüzün en keyifli özel günlerinden bir tanesidir. Bir dönem pek tercih edilmese de şimdilerde ünlüler ve sosyeteden insanlar bile çok şık kına gecesi merasimleri düzenlemektedir. Siz de büyüleyici bir kına gecesi organize etmek isterseniz; kına hediyeliklerini, süslemeleri, kına kıyafetinizi çok önceden ayarlayabilirsiniz.

 

 

Bu kategoride Ürün bulunamadı.

Kına Gecesi Hediyelikleri  Kına hediyelerinin hatıra olarak saklanabilir türde olanlarını tercih edebilirsiniz. Kına gecesinde kına hediye edebilirsiniz. Kına magnetleri yakınlarınızın saklayabileceği türde bir hediyelik olacaktır. Ayrıca kına gecesi merasiminde ikram etmek için kişiye özel baskılı çikolatalardan tercih edebilirsiniz. Üzerinizde fotoğrafınızın olduğu kırmızı, mor tonlarında bir çikolata ambalajı kına gecesi için uyumlu olacaktır.

Gelin Hamamı Hediyelikleri

Gelin hamamı organizasyonlarında bazen kına gecesi formatı da tercih edilir. Böyle bir organizasyon planınız varsa hediye olarak uygun bir şeyler düşünmelisiniz. Herkese kına hamam tası, küvet şeklinde kokulu taş içinde minik kokulu taşlar, küçük bir sepet içinde minik şık ve mis kokulu sabunlar hediye edebilirsiniz. İkramlık olarak yine şerbetler, kişiye özel çikolatalar verebilirsiniz.

Yurtiçi gönderim

Tüm Türkiye'ye kargo ile gönderim yapılır

Yurtdışı Gönderim

Avrupa ülkelerine kargo ile gönderim yapılır

Çalışma saatlerimiz

10.00-17.00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.
Randevu ile çalışılmaktadır.

Güvenli Alışveriş

Bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenir

Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır