Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler

Kişiye Özel Çikolata

Kendi yaptığınız tasarımlardan, yüklediğiniz fotoğraflardan istediğiniz şekilde çikolata siparişi verebilirsiniz. Kişiye özel çikolata, yazısıyla, görüntüsüyle tamamen size özel olarak hazırlanmaktadır. Özel çikolatalar için sistemde var olan modellerden birini tercih edip görselinizi yükleyerek sipariş oluşturabilirsiniz.

 

Bu kategoride Ürün bulunamadı.

Kişiye Özel Hediye Çikolatalar

Sevdiğinize, annenize, babanıza, öğretmeninize, arkadaşınıza ya da eşinize doğum günü için ya da çeşitli özel günler için hediye almak istediğinizde kendi fotoğrafına yer vererek hazırlatacağınız lezzetli kişiye özel hediye çikolatalardan alabilirsiniz. Yılbaşı, doğum günü, babyshower gibi pek çok parti için de bu çikolatalar tercih edilebilir.

Yıldönümü Çikolatası

Çiftlerin yıldönümü gibi özel günlerinde hediye stresi yaşaması normaldir. Tatlı yiyip tatlı konuşmalık, güzel bir hatıra bırakmalık hediye arıyorsanız; size özel ambalajlarıyla gönülleri fetheden çikolatalardan düşünebilirsiniz. Yıldönümü çikolatası için birlikte olunan fotoğrafları, kendi tasarladığınız üzerine tanışma tarihinin yazılı olduğu görselleri kullanabilirsiniz.

Sevgililer Günü Çikolatası 

Sevgililer gününde kadife kalpli kutularla, kırmızılar, pembeler içinde kendinize özel  bir tasarımla sevgililer günü çikolatası hazırlatabilirsiniz. Puzzle çikolatalar sevgililer günü için ideal bir tercih olabilir. Minik kavanoz içinde resimli çikolata da sevgiliye verilebilecek şık çikolata modellerinden birisidir.Sevgiliye Çikolata hediye edebilirsiniz.

Doğum Günü Çikolatası

Arkadaşınıza, sevdiğiniz bir yakınınıza doğum gününde, doğum günü çikolatası hediye edebilirsiniz. Hediyeyi alacak olan kişiyle fotoğrafınızı kullanarak tasarımınızı oluşturabilirsiniz. Hediye çikolatayı alan kişi doğum hem gününde ikram edebileceği şık bir çikolataya sahip olmuş olur hem de siz ona güzel bir jest yapmış olursunuz. kişiye özel Hazırlanan çikolatalarla sevdikleriniz sevindirebilirsiniz. Sevdiklerinize Farklı surpriz çikolatalar vermeye ne dersiniz?

Yurtiçi gönderim

Tüm Türkiye'ye kargo ile gönderim yapılır

Yurtdışı Gönderim

Avrupa ülkelerine kargo ile gönderim yapılır

Çalışma saatlerimiz

10.00-17.00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.
Randevu ile çalışılmaktadır.

Güvenli Alışveriş

Bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenir

Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır