Yandex.Metrica

Anne ve babalar uzun zamandır büyük bir heyecanla bebeklerinin dünyaya gelmesini beklemektedir. Artık aileleri iki kişi olmaktan çıkacak ve en az üç kişi olacaktır. Bu kalıcı misafir için de özel olarak hazırlıklar yapılmaktadır. Çünkü bebek tatlılığı ile anne ve babası başta olmak üzere herkesin beğenisini kazanacak, ilgisini çekecektir. Bu durumda yeni doğan bebeğe hediye verilmesi ise bir tür gelenek haline gelmiştir. Bebeğin tatlılığına yaraşan bir hediye ise bebeğe çikolata seçimi olacaktır.

Bebek Kadar Tatlı

Bebeklerin beklenmesi oldukça uzun ve telaşlı bir dönemdir. Anne ve babalar bu dönemin bir an önce bitmesini beklerler çünkü bebeklerinin doğumu onları başka bir konuma getirecektir. Tüm planlarını dünyaya gelecek bebekleri için hazırlayan anne ve babaların, bu heyecanlı anlarına ise ortak olmak tüm yakınlarının gayesidir. Bebeğin doğumu anne babası kadar yakınlarını da ilgilendiren bir konu olduğu için böylesi bir özel an için gerekli hazırlıklar yapılmıştır. Ancak bebeğin dünyaya gelişini tatlı bir şekilde duyurmak adına bebeği ziyaret edecek misafirlerine kişiye özel çikolata kapsamında bebek çikolatası sunulabilir. Hem renkleri, tasarımları hem de tatları gereği en az bebek kadar tatlı olan bu çikolatalar, dünyaya yeni gelmiş bebeği ziyaret etmek isteyenlere karşı hoş bir sürpriz yaratacaktır. Aynı zamanda kendisinin doğumu için de sonraya kalacak hoş bir anı olan bu çikolatalar, tadanlar için eşsiz bir deneyim sunmaktadır.

Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 0 Ürün
Ürün Bulunamadı
x
Daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımına onay vermektesin. Gizlilik Politikamız
Anladım
İnstashop
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?