Yandex.Metrica

Kına, evlilik öncesinde atılan en önemli adımdır. Bu sürede gelin adayı, hem hüzün hem de mutluluk duyar. Çünkü gelin adayı artık yeni bir yaşama başlayacaktır ve bu döneme hazırlık için en önemli basamakların başında kına töreni gelmektedir. Kına töreninde, gelin adayının ailesinin evinden ayrılmasına yönelik geleneksel anlamda bir kutlama yapılmaktadır ve tanıdıkları tarafından iyi temennilerde bulunulmaktadır. Bu törenin asıl anlamı ise gelin adayının yakınlarının gelmesi ve onu böyle bir dönemde yalnız bırakmamalarıdır. Gelen misafirlerin ise iyi ağırlanması ise törenin iyi geçmesi adına önemlidir. Misafirleri iyi hissettirmek ve onlara küçük bir jest yapmak adına kına çikolatası tercih edebilirsiniz.

Hüzünlü Tatlılık

Kına törenleri, gelin adayının evlilik öncesinde aile evinde geçirdiği son dönemlerde yapılır ve artık yeni bir yaşama başlamasından ötürü bir taraftan sevinçli bir taraftan ise ayrılışı nedeniyle hüzünlü geçmektedir. Bu törene gelin adayının yakınları, sevenleri ve tanıdıkları katılırlar ki kendisini yalnız hissetmeyip mutlu bir şekilde töreni tamamlayabilsin. Ancak bu tören diğer hazırlıklara önem verilmesi açısından gelecek misafirleri ihmal etmeye dönüşebilir. Bu durumda onların yardımlarını karşılıksız bırakmamak adına kişiye özel çikolata seçimi güzel bir karşılık olabilir. Eşsiz lezzetleri ve dikkat çekici paketleri ile öne çıkan kına çikolatası hem kınadan kalan hoş bir anı hem de misafirlere karşı tatlı bir karşılık vermek için iyi bir tercih olacaktır.

Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 0 Ürün
Ürün Bulunamadı
x
Daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımına onay vermektesin. Gizlilik Politikamız
Anladım
İnstashop
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?