Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler

Kurumsal

Kurumsal firmalar, pek çok organizasyonda hediyelik, ikramlık bir şeylere ihtiyaç duyarlar. Lansman organizasyonlarında, yeni yıl, kadınlar günü, kuruluş yıl dönümü gibi pek çok süreçte kurumsal hediyeliklerin seçimi önem taşır. Misafirlere, iş ortaklarına, müşterilere kaliteli ve şık bir reklam yapmak kurumsal firmalar için önemli olmalıdır.

Kurumlara Özel Hediyeler ,Kurumlar özel günlerinde hediye olarak çoğunlukla küçük ikramlıklar tercih ederler. Hediyelerin hepsini üzerinde firmaya ait logo ya da isim bilgisine mutlaka yer verilir. İkramlık olarak kalmasın anı da bıraksın dediğiniz bir hediye istiyorsanız; içi logolu çikolata dolu, yine logo ile tasarlanmış bir kupa ideal olacaktır.

Lansman için Çikolata ,Lansmanlarda, gelen misafirler için çok sayıda ikramlık ve hediye hazırlanmaktadır. Misafirlerin keyifli vakit geçirmesi için her şey düşünülürken; lansmanın amacına ulaşması için üzerinde logo bulunan ürünler tercih edilebilir. Firma logonuzun bulunduğu lezzetli çikolataları lansman toplantılarınız için tercih edebilirsiniz. Çikolata üzerine logo görselinin dışında şirket sloganınızı ya da sektörünüze uygun kısa bir cümleyi ilave edebilirsiniz.

 

Bu kategoride Ürün bulunamadı.

Kurumsal Hediye Seçenekleri ,Baskılı kalemler, logolu kupalar, ajandalar, baskılı USB gibi pek çok şey kurumsal firmaların hediye olarak dağıtabileceği seçeneklerdir. Kurumsal hediyeniz ne olursa olsun üzerine mutlaka firma ismine, iletişim ve adres bilgilerinize yer vermeye çalışmalısınız. Sonuçta bu hediyeler ilerleyen dönemde müşterilerin, iş ortaklarının sizi hatırlayıp size kolayca ulaşabilmesi amacıyla özenle seçilip hazırlanmaktadır.

Logolu Şeker ,Kurumunuza gelen müşterilerin ağzını tatlandırmak için logolu şekeri de tercih edebilirsiniz. Çeşitli aromalarla hazırlanmaktadır.

 

 

Yurtiçi gönderim

Tüm Türkiye'ye kargo ile gönderim yapılır

Yurtdışı Gönderim

Avrupa ülkelerine kargo ile gönderim yapılır

Çalışma saatlerimiz

10.00-17.00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.
Randevu ile çalışılmaktadır.

Güvenli Alışveriş

Bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenir

Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır