Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler

Kurumsal Hediyelikler

Kurumsal hediyelikler, firmaların reklam çalışmaları arasında önemli bir yere sahiptir. Promosyon hediyeler ile özel günlere uygun hediye paketleri ile firmalar hafızalarda yer etmek için çabalarlar. Tüm bu çabaların reklam anlamında faydalı olduğu da aşikardır.

 

Bu kategoride Ürün bulunamadı.

Logolu Çikolata

Firmalar, ofislerine gelen misafirlerine, fuar stantları açtıklarında ziyarete gelen insanlara ikram etmek için üzerine firma logosu olan logolu çikolatalar hazırlatabilirler. Logo için özel bir talep olmazsa temaya en uygun tasarımla çikolatalar hazırlanır. Firmanın kendi tasarımı varsa sisteme yükleyerek birebir aynı logo ile baskılı çikolatalardan sipariş verilebilir.

Özel Kurumsal Hediyelikler

Firmalar bazı özel günlere uygun hediyelikleri dağıtarak da reklam çalışması yapabilir. Yeni yıl için ajanda, takvim, yeni yıl hediye sepeti gibi pek çok alternatif vardır. Ramazan dönemi için imsakiye, ramazan ve kurban bayramı için yine logolu şekerler ve çikolata paketleri tercih edilebilmektedir. Kurumsal firmalar ayrıca bulundukları sektöre uygun küçük hediyelikler de verebilirler. Bütçe yüksekse hard disk, USB bellek, mouse, mousepad gibi pek çok teknolojik hediye de dağıtmak için uygundur.

Firmanızın tanıtım için müsterilerinize sunabileceğiniz özel tasarım logolu çikolata,logolu hediyelikler ürünler ve logolu şekerlere Dorebonbon ulaşabilirsiniz.

Yurtiçi gönderim

Tüm Türkiye'ye kargo ile gönderim yapılır

Yurtdışı Gönderim

Avrupa ülkelerine kargo ile gönderim yapılır

Çalışma saatlerimiz

10.00-17.00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.
Randevu ile çalışılmaktadır.

Güvenli Alışveriş

Bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenir

Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır