Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler

Logolu Çikolata

Logolu çikolataların her biri özel olarak tasarlanmış logo baskısıyla paketlenmektedir. Buna ek olarak çikolataların koyulduğu kutu da hem çok şık hem yine firmaya özel olarak tasarlanabilmektedir. Logolu çikolatalar, kurumsal firmalar için ideal bir tanıtım aracıdır.

 

 

Bu kategoride Ürün bulunamadı.

Logo Baskılı Çikolatalar

Logolu çikolatalar tanıtımlarda, fuarlarda, toplantı masalarında şık ve havalı ikramlıklar olacaktır. Logolu çikolatalarda firma logosunun yanında firma ismi ve slogan gibi bilgiler de kullanılabilir. Logo baskılı çikolata modellerinde görsel kalite önemli olduğundan; sisteme yüklenecek logonun görsel anlamda kalitesi yüksek olmalıdır. Profesyonel bir şekilde tasarlanırsa ortaya çıkan ambalaj daha iyi duracaktır.

Logolu kutuda çikolata işletmelerin bayram, yıl başı gibi ülkece kutlanan günlerde misafirlerine kutulu olarak hediye edebileceği alternatiftir. İçinde 16 ya da 25 adet çikolata olan kutuları gelenlere hediye edebilirsiniz.
 

Kurumsal İkramlık Seçenekleri

Kurumsal firmalar, orta ölçekli iş yerleri ve küçük işletmeler tanıtımlarını yapabilmek için tadımlık ikramlıklar tercih edebilirler. Gerek çikolatalar gerekse şekerler iş yerinin tanıtımını yapacak şekilde özel olarak tasarlanırsa amacına ulaşacaktır. Üstelik bu ürünler özellikle açılış gibi büyük günlerde kalabalık misafirler için uygun seçimler olacaktır.

 

Yurtiçi gönderim

Tüm Türkiye'ye kargo ile gönderim yapılır

Yurtdışı Gönderim

Avrupa ülkelerine kargo ile gönderim yapılır

Çalışma saatlerimiz

10.00-17.00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.
Randevu ile çalışılmaktadır.

Güvenli Alışveriş

Bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenir

Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır