Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler

Mevlit Şekeri ve Hediyelikleri

Mevlit Şekeri , mevlit organize etmek isteyen aileler, mevlit şekeri modellerinden herhangi birini seçerek misafirlerine dağıtabilmektedir. Aynı zamanda mevlit temasına uygun olarak şerbet, şekerleme ihtiyacını da karşılayabilmektedir.

Bebeğinize, aile büyüklerinize, özel günleriniz üzerine mevlit okutmak isterseniz bu özel günü ikramlıklarla zenginleştirmek isteyebilirsiniz. Ne kadar özenirseniz o kadar kıymetli bir günü arkanızda bırakırsanız bu nedenle mevlidinizde yer alan mevlit hediyeliklerinden dağıtılacak şekerlemelere kadar her detayın gözden geçirilmesi çok büyük önem taşımaktadır.

 

 

Bu kategoride Ürün bulunamadı.

Mevlit Şekeri Nereden Alınır?

Mevlit Organizasyonu  Çoğunlukla cenazelerin ardından ya da çocukların kırkının çıkmasının arkasından okutulan 40 mevlidi, özel bir törenle tamamlanmaktadır. Bebeğin nazarlardan korunması, hayırlı bir evlat olması için yapılan bu mevlitte şık bir konsept hazırlamak önemlidir.

Anne ve babanın isteği üzerine istenilen her renk ve desenle mevlit organizasyonu tamamlanmaktadır. Ortamda yer alacak mevlit şekerinden misafirlere sunulacak armağanlara kadar her detay gözden geçirilecektir. Bu şekilde içinize sinen bir mevlit gerçekleştirebilmeniz mümkündür.

Mevlit Şekeri

Hayal ettiğiniz mevlitte hediyelik olarak tespih modellerinden herhangi birini seçebilir, temaya uygun bir renkle armağan edebilirsiniz. Mevlitte vereceğiniz tespihlerle misafirlerinize ömür boyu hatırlanacak hediyelikler sunabilirsiniz.

Mevlit hediyelikleri farklı alternatifler bulundurmaktadır ancak önemli olan sizin tercihiniz ve hayal ettiğinizdir. Size bu konuda değer veren, fikrinizi önemseyip hayal ettiğiniz gibi yapan isimlerle çalışmanız, süreci çok daha keyifli geçirmenizi sağlayacaktır. Aksilik yaşanmaması adına profesyonel adımlar atmak her zaman daha sağlıklıdır.

 

Yurtiçi gönderim

Tüm Türkiye'ye kargo ile gönderim yapılır

Yurtdışı Gönderim

Avrupa ülkelerine kargo ile gönderim yapılır

Çalışma saatlerimiz

10.00-17.00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.
Randevu ile çalışılmaktadır.

Güvenli Alışveriş

Bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenir

Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır