Yandex.Metrica

Evlilik için son adım olan nişan töreninizde sevdiklerinizin de yanınızda olmasını isterseniz onlara nişan davetiyesi gönderebilirsiniz. Nişan gibi heyecanlı, telaşlı ve mutlu geçecek bir tören için sevdiklerinizin de yanınızda bulunması, hem sizi mutlu edecek hem de telaşınızın geçmesine neden olacaktır.

Nişanda Sevdikleriniz Yanınızda Olsun

Nişan, bilindiği üzere evlilik öncesinde atılan en önemli adım olarak görülür. Kadın ve erkek evlilik yolunda birbirlerine bir söz vermişlerdir ve bu sözün etrafları tarafından kabul görmesinin nişanesi olarak nişan töreni yapılmaktadır. Bu süre içerisinde birbirlerini daha yakından tanıyacaklar ve kısa süre sonra gerçekleşecek düğün törenleri için de hazırlıkları tamamlayacaklardır. Evlenen herkes tarafından yapılan nişan töreninde ise hem gelin hem de damat adayı için heyecanlı bir süreç hakimdir. Eksikliklerin giderilmesi, misafirlerin ağırlanması, güzel yemeklerin yapılması ile törenin sorunsuz bir şekilde geçmesi amaçlanır. Ancak bu töreni güzel kılacak olan ise tanıdıkların törene katılmalıdır. Onlara nişan davetiyesi ile hoş bir sürpriz yapabilir ve nişan töreninize çağırabilirsiniz. Farklı renklerde ve istediğiniz içerikte hazırlanan bu nişan davetiyeleri ile sevdikleriniz töreninize gelmek isteyecekler ve sizi böylesi bir günde yalnız bırakmayacaklardır. İçeriğine bu özel günlerinizde yer alacak sözleri yazdırabileceğiniz gibi hazır kalıpları da kullanabileceğiniz bu davetiyeler gelin ve damat adayı için de daha sonraya saklamaları açısından güzel bir anı olarak kalacaktır.

Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 0 Ürün
Ürün Bulunamadı
x
Daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımına onay vermektesin. Gizlilik Politikamız
Anladım
İnstashop
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?