Yandex.Metrica

Nişanlar, düğünlerin en önemli adımıdır ve dünya evine girecek gelin ile damat açısından oldukça önem taşırlar. Sonunda çift, dünya evine girmeye karar vermişlerdir ve bu kararlarını sevdiklerine, tanıdıklarına göstererek onların da bu özel günlerinde yanlarında olmalarını isterler. Düğün nişan kapı süsü özellikle nişan esnasında yapılan bu özel eylemi tanıdıklarınıza göstermeniz için hoş bir dekor olarak öne çıkmaktadır.

Nişan Olduğunu Gösterin

Nişan, evlilik öncesindeki en büyük adımdır. Artık çiftler birlikte yaşama kararlarını tüm tanıdıkları önünde resmi bir hale dökerler ve evlilikleri için birbirlerine bir söz verip bunun nişanesini de parmaklarında taşırlar. Gelin adayı için bu tören misafirlerin ağırlanması, yemek verilmesi, kendisinin bu özel günde güzel gözükmesi gibi telaşları içerir. Aynı şekilde damat adayı için de törenin başarılı bir şekilde geçmesi, gelin adayının yakınları ile tanışması gibi konularda telaş içerir. Bu dönemin iyi bir şekilde atlatılması adına nişan için gerekli hazırlıklar yapılır ve misafirlerin de yardımı ile genelde hiçbir sorun çıkmadan atlatılır. Ancak nişan töreni için de bir tür düğün provası gerçekleştirilir. Güzel yemekler hazırlanır, herkes birbiri ile yakınlaşır ve aile mutluluğunu deneyimlerler. Bu anı daha da özel kılmak adına düğün nişan kapı süsü kullanabilirsiniz. Özel ve şık tasarımı ile birbirinden farklı boyutlarda sunulan bu süsler ile töreniniz daha başka bir havada geçecektir!

Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 0 Ürün
Ürün Bulunamadı
x
Daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımına onay vermektesin. Gizlilik Politikamız
Anladım
İnstashop
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?