Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler

Nişan-Söz Hediyelikleri

Kız isteme, söz, nişan gibi merasimlerde gelen misafirlere hatıra bırakmak için pek çok alternatifiniz var. Nişan söz hediyeliklerinde genellikle çiftin fotoğrafı olan modeller tercih edilir. Kalıcı hediyeliklerin yanında misafirlerinize ikram etmek için kişiye özel çikolatalardan ve şekerlerden tercih edebilirsiniz. Söz ve nişan merasimlerinde mor, pembe, fuşya gibi favori renkler tercih edilerek konsept yapılabilir.

 

 

Bu kategoride Ürün bulunamadı.

Söz Hatırası Ne Verilir?

Söz merasimi için ziyaretinize gelen misafirlerinize günün anısı olarak söz hediyelikleri dağıtabilirsiniz. Üzerinde tarih ve isimlerin yazdığı her türlü model kullanışlı olacaktır. Yine fotoğraf koyulabilen magnet çerçeveler, biblo tarzı hediyelikler tercih edilebilir. Yüzük merasimi olacaksa güzel bir tepsi hazırlayıp baş harflerin yer aldığı yüzük yükselticiler kullanılabilir.

Nişan Hediyelikleri

Nişan merasiminizin akıllarda kalan türde bir şey olmasını istiyorsanız; hazırlıklara önceden başlamalısınız. İşe önce nişan masası hazırlıklarını yaparak başlayabilirsiniz. Masanıza isimlerin yer aldığı bir isimlik, fotoğrafların yer aldığı çerçeveler, ikramlar, dağıtacağınız hediyelikler koyabilirsiniz. Nişan tepsinizi de tıpkı hediyelikleriniz gibi özel tasarım yaptırabilir; isimlerinizi, baş harflerinizi kullanarak özel bir tepsi tercih edebilirsiniz. nişan hediyelikleri fiyatları hakkında sitemizden bilgi alabilirsiniz

 

Yurtiçi gönderim

Tüm Türkiye'ye kargo ile gönderim yapılır

Yurtdışı Gönderim

Avrupa ülkelerine kargo ile gönderim yapılır

Çalışma saatlerimiz

10.00-17.00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.
Randevu ile çalışılmaktadır.

Güvenli Alışveriş

Bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenir

Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır