Yandex.Metrica

Söz ve nişan çiftlerin özel günlerinin başında gelir. Yeni bir döneme girişlerinin ilk adımı olan söz nişan törenleri çiftler tarafından özel olduğu için misafirler nezdinde de özel olarak geçmesi hedeflenir. Bu kapsamda törenin iyi geçmesi ve misafirlere küçük jestler yapmak için nişan söz hediyelikleri verilebilir. Böylece törene katılan misafirler de törenden memnun olarak ayrılacaklardır.

Özel Güne Özel Hediyeler

Söz ya da nişan çiftlerin dünya evine girmelerinden önceki önemli duraklardır. Çiftler artık diğer insanlardan birbirlerini ayırmışlar ve kendilerini ayrıcalıklı görmeye başlamışlardır. Bu durumun hem çiftlerin gözünde geçerlilik kazanması hem de yakınları adına meşru bir zemin oluşmasına yönelik söz ya da nişan törenleri yapılmaktadır. Her ne kadar söz törenleri daha küçük bir çevre içerisinde gerçekleşiyor olsa da özellikle nişan törenlerinde çiftin yakın akrabaları ve tanıdıkları törene katılmaktadırlar. Düğün öncesi prova olarak da görülen bu törenlerde ise gelin ve damat için müthiş bir telaş hakimdir. Çünkü onlar törenlerinin eksiksiz bir şekilde geçmesini, törene katılanların da memnun bir halde ayrılmalarını arzu etmektedirler. Fakat bu telaş esnasında misafirler kötü niyet olmadan ihmal edilebilirler. Davetlilerin kendilerini kötü hissetmemeleri adına, törene katılmalarından ötürü memnun olmaları için nişan söz hediyelikleri tercih edilebilir. Farklı içerikte ve birbirinden özel olarak sunulan bu hediyelikler misafirlerinizin oldukça hoşuna gidecektir.

Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 0 Ürün
Ürün Bulunamadı
x
Daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımına onay vermektesin. Gizlilik Politikamız
Anladım
İnstashop
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?