Yandex.Metrica

Nişan ve söz törenlerinizin uzun zamandır yaptığınız hazırlıklar sonucunda iyi geçmesini beklersiniz. Düğün öncesinde atılan en önemli adım olan söz ya da nişan törenleri için tüm hazırlıkları yapmanıza rağmen ufak detayları gözden kaçırabilir ve töreninizin istediğiniz gibi geçmemesine sebep olabilirsiniz. Bu törenlerde kısa süreli ama oldukça işlevsel bir şekilde kullanılan nişan söz makası bulunmadığı durumlarda, kurdele kesimi yapılamayacağı için törende canınız sıkılabilir. Ya da herhangi bir makas ile bu kurdeleyi kesmek yerine özel olarak törenleriniz için düzenlenmiş bu şık makası kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Özel Günlerinize Özel Makas

Söz ya da nişan törenleriniz evlilik öncesinde attığınız en son ve büyük adımlardır. Çünkü artık gelin ve damat adayı arasında bir sözleşme yapılmakta, bu sözleşmenin yapılma töreni olarak da gelin ve damadın yakınları, sevdikleri bir arada bulunmaktadır. Çünkü onların böylesi bir mutlu anına tanık olmak, heyecanlarını yatıştırmak ve tebrikte bulunmak gibi istekleri vardır. Tören ne kadar iyi geçerse yaşanılacak mutluluk da doğru orantılı bir şekilde artacağı için bu tören için hazırlıklar çok uzun zaman öncesinde başlar ve söz ya da nişan gününde telaş had safhaya çıkar. Ancak bu telaş ile birlikte gözden kaçan eksiklikler törene gölge düşürebilirler. Yüzük kurdelesinin özenli şekilde kesilmesini sağlayacak nişan söz makası gözden kaçırılmaması gereken nişan söz objesi olarak öne çıkmaktadır. Özel tasarımı ile bu özel gününüzü daha da anlamlı kılacaktır.

 

Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 0 Ürün
Ürün Bulunamadı
x
Daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımına onay vermektesin. Gizlilik Politikamız
Anladım
İnstashop
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?