Yandex.Metrica

Çiçeklerle süslü, kurdeleler ile bezenmiş ve taşlı makaslar ile dolu olan tepsi nişan törenin en önemli objelerinden birisidir. Çünkü gelin ve damat adayının parmaklarına takılacak olan nişan yüzüklerinin kurdelesi bu tepsi sayesinde kesilebilecektir. Nişan gibi telaşlı bir tören için her şeyi hazırlamış olabilirsiniz ama nişan tepsisini unutmamanız gerekir. Aksi halde töreniniz yarıda kalabilir!

Nişanın Vazgeçilmezi

Düğün öncesi önemli bir adım olan nişan töreni, dünya evine girmek isteyen çiftlerin aralarındaki bağı tanıdıkları nezdinde eyleme döktükleri bir tören olarak öne çıkmaktadır. Nişan ile beraber düğüne karşılık son çalışmalar yapılır ve gelin ile damat adayının artık daha ciddi bir düzleme geçmesi sağlanır. Bunun için yapılan nişan törenleri ise iki taraf için de oldukça heyecanlı olabilmektedir. Çünkü pek çok hazırlık yapılması, misafirlerin ağırlanması, törenin aksamadan işlemesi oldukça önemlidir. Fakat bu telaş yüzünden ufak detaylar gözden kaçabilir. Nişan tepsisi ise bu törenlerin en vazgeçilmez objelerinden birisidir. Nişan töreni sırasında yüzükleri takmaya ve aralarındaki kurdeleyi kesmeye yarayan bu tepsi, nişan gibi özel bir tören için son derece zarif ve şık olarak hazırlanmaktadır. Çeşitli boyutlarda ve biçimlerde sunulan nişan tepsisi nişanlanacak çiftin baş harflerini, süslü makası ve çiçek buketlerini içermesi bakımından törene özel bir hava katan tepsi olarak öne çıkmaktadır. Bu gününüzün daha da özel geçmesi adına nişan tepsinizi unutmayın!

Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 0 Ürün
Ürün Bulunamadı
x
Daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımına onay vermektesin. Gizlilik Politikamız
Anladım
İnstashop
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?