Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler

Nişan Tepsisi ve Makası

Nişan Tepsisi Ve Makası

Çiftlerin en özel günlerinden biri olan nişan merasimi gerek aile arasında gerekse kalabalık bir ortamda kutlanılsın fark etmez. Çiftin her detayla ilgili tek tek hayal kurduğu bu özel günde, nişanlılar kendilerini çok özel ve kusursuz hissetmelidir. Bu nedenle söz nişan tepsisi başta olmak üzere tüm nişan masasının renklendirilmesi, özenle hazırlanması gerekmektedir.

Nişan Tepsisi ve Makası  Nişan günü yüzükler takılmadan hemen önce ziyaretçilerin de gözüne çarpan şık bir ortam hazırlanır. Ev ya da salon fark etmeksizin nişan kutlamasının renklerinden, aksesuarlarından etrafa inanılmaz bir enerji yayılır. Bu güzel organizasyonun içinde temel olan parça ise nişan tepsisidir. Çifti ömür boyu birbirine bağlayacak olan yüzüklerin yer aldığı tepsi daha önce nişan tepsileri modelleri arasından seçilmiştir.

 

Limit:
1 sonuçtan 1 ile 1 arası görüntüleniyor.

Bu özel günde kendiniz için tercih edeceğiniz nişan tepsisini daha sonra da hatıra olarak saklayabilmelisiniz. Bunun için şık ve zarif bir tasarıma sahip olmalıdır. Bu konuda başarılı profesyonel çalışanlar, hayalinizdeki nişan tepsisini temin etmenizi sağlayacaktır.

Nişan Tepsi Modelleri  Nişan tepsi modelleri arasından en çok tercih edilen kütük tepsi olmaktadır. Hem doğal hem de bir o kadar ilgi çekici görünen tepsi, fotoğraflardan nişan masasına kadar her detayda kusursuz bir görsel oluşturacaktır.

Kütük tepsinin yanı sıra tercih edilen bir başka tepsi modeli aynalı tepsilerdir. Aynalı tepsiler yüzüklerin yansımasını göstermesi, ışık altında ışıl ışıl parlaması yönüyle en gözde tepsiler arasında yer almaktadır.

Birbirinden renkli çiçeklerin yer alacağı gold, gümüş renkli tepsiler ise nişan merasimlerinin vazgeçilmezleridir. Nişanı çok daha zengin gösteren, ışıltısıyla göz alan bu modeller en revaçta olan tepsi modelleri arasında bulunmaktadır. İster yuvarlak ister dikdörtgen fark etmeksizin dilediğiniz malzeme ile hayalinizdeki nişan tepsisi hazırlanmaktadır.

 

Yurtiçi gönderim

Tüm Türkiye'ye kargo ile gönderim yapılır

Yurtdışı Gönderim

Avrupa ülkelerine kargo ile gönderim yapılır

Çalışma saatlerimiz

10.00-17.00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.
Randevu ile çalışılmaktadır.

Güvenli Alışveriş

Bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenir

Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler © 2018 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır