Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler

Öğretmene Çikolata

Öğretmenlerimizin varlıkları hepimiz için önemlidir ve değer taşır. Günün büyük çoğunluğunu çocuklarla geçiren, emek veren öğretmenlerimize onlar için özel bir gün uygun görülmüştür. 24 kasım öğretmenler gününde çok sevgili öğretmenlerinize kendileri gibi özel bir hediye verebilirsiniz. Öğretmenler gününde klasikleşmiş hediyelerden sıyrılmak ve öğretmeninizin kendisini özel hissetmesini istiyorsanız kişiye özel tasarlanan çikolatalardan tercih edebilirsiniz.

 

 

Bu kategoride Ürün bulunamadı.

Öğretmene Hediye Çikolata

Öğretmenler günü hediyesi olarak öğretmeninize, öğretmen olan bir yakınınıza güzel bir jest yapabilir ve keyifli bir gün geçirmesini sağlayabilirsiniz. Taze, leziz çikolataları kişiye özel tasarımlarla öğretmene özel hale getirip çok kıymetli bir hediye bilirsiniz. Üzerinde öğretmenin resmi, ismi, sınıfının fotoğrafı gibi pek çok şeye yer vererek çok özel ambalajlar hazırlayabilmeniz mümkün.

Öğretmenler Günü Hediyeleri

Öğretmeninize leziz çikolataların yanında fotoğraf baskılı kitap ayraçları, kupalar ve defterler alabilirsiniz. En çok kullandığı, günlük hayatta en çok işine yarayacak her şey öğretmen için güzel bir hediye olacaktır. Onlara bir çiçek alsanız bile yeter ama yüzlerini daha fazla gülümsetmek minik sürprizlerle mümkün.

 

Yurtiçi gönderim

Tüm Türkiye'ye kargo ile gönderim yapılır

Yurtdışı Gönderim

Avrupa ülkelerine kargo ile gönderim yapılır

Çalışma saatlerimiz

10.00-17.00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.
Randevu ile çalışılmaktadır.

Güvenli Alışveriş

Bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenir

Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır