Yandex.Metrica

Sevgiliye Hediye Fikirleri

Sevgiliye Alınabilecek Hediyeler Neler?

İnsanlar birbirlerine hediye alırken genelde özel günleri bekliyor. Ancak sevgili ya da eş söz konusu olduğunda bu hediye sayısı artış gösteriyor. Sevgiliye hediye alırken kadınlara alınabilecek hediye alternatifleri erkeklere kıyasla daha fazla. Sevgiliye hazır hediye almak yerine onun için özel bir şeyler tasarlayıp hediye haline getirebilirsiniz. Ya da sevgilinizle aranızdaki bağı tatlandırmak için ona özel resimli çikolata ve şekerlemeler sipariş edebilirsiniz. Sevgiliye hediye bakarken ister kadın olsun ister erkek genelde kişiye özel hediyeleri tercih ediyorlar. Sevgiliniz için adının yazdığı hoş bir kalem alarak, her kullandığında hatırlanmak isteyebilirsiniz. Ya da ikinizin fotoğrafının yer aldığı ışıklı bir çerçeve ile her an baş ucunda olabilirsiniz.

Erkek Sevgiliye Özel Hediyeler Neler?

Sevgiliye hediye seçerken herkes çok özenli ve kararsız kalabiliyor. Ancak kadınlar için erkek sevgiliye hediye almak pek zor olmuyor. Genelde ne istediğini bilen ve ona uygun hediyeyi seçen kadınlar karar vermekte zorlanmıyor. Erkeklere alınabilecek hediyeleri çoğunlukla hazır bir şekilde bulmanız mümkün. Ancak bunun yanı erkek sevgili için daha özenli ve şirin bir hediye seçmek istiyorsanız, ikinizin resminin basıldığı tatlı çikolatalar ile bu isteğinizi karşılayabilirsiniz. Bu resimli çikolatalara ek olarak yanında çeşitli güzel sözlerden oluşan kartlar da ekleyebilirsiniz. Sevgiliye hediye seçmek kolay gibi görünse de zamanla kısır bir döngüye dönüşebiliyor. Özellikle erkek sevgiliye hediye alırken genelde belli başlı alternatifler olması, bir süre sonra kadınların işini zorlaştırabiliyor. Siz de uzun süreli bir ilişkiye sahipseniz ve bu sene farklı bir hediye arıyorum diyorsanız, onun için özel olan bir resmi tablo haline getirterek her baktığında kendinizi hatırlatabilirsiniz.

Sevgililer günü icin kisiyeozel hediyeler

Bayan Sevgiliye Özel Hediyeler Neler?

Kadınların erkeklere alabileceği hediyeler belli başlı olsa da erkeklerin bu konudaki durumu biraz zor. Kadınlara alınabilecek hediyeler her geçen gün çeşitleniyor. Geçen yıl çok revaçta olan ve sıklıkla hediye olarak verilen ürünler bu sene rafa kalkabiliyor, çünkü yerine yeni bir ürün getiriliyor. Bu anlamda da erkekler sevgililerine hediye alırken kafa karışıklığı yaşayabiliyor. Her erkeğin aklına gelen ilk hediye genelde çiçek almak oluyor. Ancak kadınlar he ne kadar çiçeklerden hoşlansa da bir süre sonra farklı hediyeler bekliyor. Bayan sevgiliye hediye alırken bu kez farklı bir şey olsun diyorsanız, kişiye özel takılar tam size göre. Kız arkadaşınız için özel olarak çizeceğiniz ya da kişiselleştirebileceğiniz çok sayıda takı alternatifi mevcut. Onun için özel olan bir tarihi kolye üzerine yazdırarak gönlünü bir kat daha kazanabilirsiniz. Ya da sevgilinize ailesiyle fotoğrafının yer aldığı tasarım gece lambalarını hediye edebilirsiniz. Bunların yanı sıra sevgiliniz için özel olarak tasarlanan kalpli bir kutuyla sevgilinizi gülümsetirken ağzını da tatlandırmak isteyebilirsiniz. Bu noktada kalpli ve resimli çikolataları tercih edebilirsiniz.

Romantik Sevgililer Günü Hediyeleri Neler?

Her yıl şubat ayının 14’ü geldiğinde sevgilileri hediyeleşme heyecanı sarıyor. Yılda bir kere gelen bu özel gün için birçok çift özenle hazırlanıyor.   Kimileri hoş bir yemek eşliğinde bugünü kutlamayı seçerken kimileri de el emeği hazırladığı hediyelerle kutlamayı tercih ediyor.  Herkes sevgiliye hediye seçerken romantik ve akılda kalıcı olmak istiyor. Hediye seçimi kadar onu sunuş şekliniz de hediyenizin romantizmini etkiliyor. Sevgilinize güzel bir tektaş alıp, bunu akşam yemeğinde romantik bir müzik eşliğinde takdim edebilirsiniz.  14 şubatta genellikle sevgiliye hediye alınsa da kendi elinde hazırladığı hediyeyi vermek isteyen çiftler de var. Elinizde hazırladığınız ev konseptli bir teraryumla sevgilinizin gönlünü fethedebilir ve oldukça romantik bir sevgililer gününe imza atabilirsiniz.


Sevgililer Günü Hediyenizi Nasıl Etkili Hale Getirirsiniz?

Sevgilinizi çok mutlu edeceğini düşündüğünüz bir takı aldınız ve bunu onunla buluştuğunuzda direkt olarak verdiniz. Yaptığınız bu hareket sade ve romantiklikten uzak bir hal alabilir. Bunun yerine aldığınız hediye için hoş bir ortam yaratıp, romantik bir ana imza atabilirsiniz. Aynı şekilde çiftler birbirine özel bir hediye yaptırdığı zaman da bunu direkt olarak vermek yerine, hediyenin yanı sıra güzel birkaç not eklemek çok daha romantik olacaktır. Tüm bunlar da eksik kalır diyorsanız, kalpli kutuda yer alan lezzetli çikolatalardan sipariş ederek çok daha hoş bir sevgililer günü geçirebilirsiniz.

 

 

Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
x
Daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımına onay vermektesin. Gizlilik Politikamız
Anladım
İnstashop
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?