Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler

Sevgiliye Hediye

Sevgililer gününü hafife alarak yanlış yapmak yerine sevgililer günü henüz gelmeden  onun için nasıl bir hediye alacağınıza karar vermelisiniz. Yüzük, kalpli herhangi bir şey gibi 14 şubat hediyeleri klasiklerinden uzak daha özel hediyeler hazırlarsanız; sevgiliniz için daha değerli olacaktır.

 

 

Bu kategoride Ürün bulunamadı.

Sevgiliye Hediye Fikirleri

14 şubat  sevgililer günü yaklaştıkça uzun uzun sevgilime ne alsam diye düşünmek yerine hediyenizi önceden hazırlayabilirsiniz. Klasik bir hediye olsun derseniz; değerli mücevherler ya da bunlar tarzına uygun değilse şık aksesuar mağazalarından alınmış aksesuarlar güzel hediyelerdir. Sevdiğiniz ve uzun zamandır kullandığı parfümünü, uzun zamandır istediği değerli çantayı ve sevgiliye çikolata hediye olarak alabilirsiniz.

Sevgiliye Ne Hediye Alınır

Sevgiliye Romantik Hediyeler. Sevgilinize maddiyattan uzak daha romantik ve hatıra olarak kalabilecek hediyeler arıyorsanız; fotoğrafınızdan yapılmış bir puzzle, aşk notları dolu bir kavanoz, notlarla zenginleştirilmiş bir abur cubur kolisi, kendiniz hazırlayabileceğiniz karikatürlü sevgili kitapları, çift takımı olan tişörtler, saatler, müzik kutuları, ona özel hazırlanmış 3 boyutlu led lamba, sevgiliye çikolata kutusu yine ona özel hazırlanmış fotoğraflarınızla süslü çikolatalar hediye edebilirsiniz.

Erkek sevgiliye hediye ve bayan sevgiliye hediye olarak verebilirsiniz.

 

Yurtiçi gönderim

Tüm Türkiye'ye kargo ile gönderim yapılır

Yurtdışı Gönderim

Avrupa ülkelerine kargo ile gönderim yapılır

Çalışma saatlerimiz

10.00-17.00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.
Randevu ile çalışılmaktadır.

Güvenli Alışveriş

Bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenir

Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır