Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler

Sevgiliye Çikolata

Sevgiliye Çikolata, Sevgililer günü olsun ya da olmasın; sevdiğinize güzel bir hediye vermek için bahanelere ihtiyacınız yok. Sevgilinize yılın her günü ona özel hazırlanmış lezzetli ve taze çikolatalardan hediye edebilirsiniz. Sevgililer günü çikolatası tercih ederseniz; kalpli ve kırmızı kadife kaplı şık bir kutuyla sevgilinize sürpriz yapabilirsiniz..

 

Bu kategoride Ürün bulunamadı.

Sevgiliye Puzzle Çikolata

Çiftlerin birlikte çekilmiş bir fotoğraflarını çikolata paketlerinin üzerine puzzle şeklinde sipariş vermesi mümkündür. Bu değerli çikolata paketleri, çikolatalar tükense bile ömür boyu saklanabilir. Güzel bir hatıra kalsın isterseniz puzzle çikolatayı tercih edebilirsiniz.

Sevgiliye Hediye Alternatifleri

Sevgiliye çikolatanın yanında uzun zamandır istediği bir şeyi, üzerinde güzel duracağını düşündüğünüz ve beğendiğiniz herhangi bir kokuyu, giysiyi ya da aksesuarı hediye edebilirsiniz. Kavanoz içinde leziz çikolatalarla birlikte minik aşk notlarını da ekleyerek güzel bir hediye hazırlayabilirsiniz

Kişiye Özel Çikolata

Kalpli ve şık bir kutu içinde üzerinde resim baskısı olan lezzetli çikolataları sipariş vererek sevgilinizin yüzünü güldürebilirsiniz. Birlikte bir fotoğrafınızı çikolata ambalajının üzerine baskı olarak kullanabilirsiniz. Kendi tasarımlarınızı da yükleyerek farklı ambalaj modelleri ortaya çıkartabilirsiniz. Resimli çikolatalar hafızalarda ve damaklarda kalacak en güzel hediyelerdir.

Yurtiçi gönderim

Tüm Türkiye'ye kargo ile gönderim yapılır

Yurtdışı Gönderim

Avrupa ülkelerine kargo ile gönderim yapılır

Çalışma saatlerimiz

10.00-17.00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.
Randevu ile çalışılmaktadır.

Güvenli Alışveriş

Bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenir

Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır