Yandex.Metrica

En Güzel Söz Mendili Modelleri

Özel Söz Mendili Modelleri

Özel söz mendili modelleri olarak özel anlardan birisi olan söz merasimlerinin simgesi olarak firmamız aracılığıyla çeşitli şekillerde sunulmaktadır. Her zevke ve beğeniye hitap edecek tarzda hazırlanan birbirinden güzel ve hoş söz mendili modelleri olarak fikir almak ve modelleri görüp incelemek için firmamızı inceleyebilirsiniz.

Söz, evlilik öncesi nikah merasimi yapılmadan önce aileler ve çiftler arasındaki birlikteliği sağlamak amacıyla yapılmaktadır. Söz merasiminde sembol olarak yüzük takılmaktadır. Yüzük dışında bu özel anı sembolize eden söz mendili gibi ürünler de bu birlikteliğin nişanesinde yapılan güzel adetlerden birisidir. Kız isteme olayından sonra ilk yapılacak olan sözdür. Söz iki çiftin evlilik için atacağı yolda başlangıcın simgesidir. Sözü simgelemek için ve bu özel anı daha renkli ve güzel bir ana dönüştürmek için çeşitli organizasyonlar düzenlenmektedir. Bu organizasyon büyük bir törenle olabileceği gibi aileler arasında düzenlenen küçük bir törenden ibarette olabilir. İsteğe bağlı olarak istediğiniz gibi sözünüzü yapabilirsiniz. Söz de sembol olarak söz mendili yaptırmak için firmamız aracılığıyla yardım alabilirsiniz.

Söz mendili, bazı yörelerin vazgeçilmez adetlerinden birisidir. Söz mendili bazı yörelerde sadece damada özel yapılırken bazı yörelerde ise aile üyelerinin hepsine birden yapılır. Hangi yöreye evleniyorsanız ona göre hazırlığınızı yapabilirsiniz. Bazı yörelerde de söz ya da nişan bohçasına konulmaktadır. Duruma göre hareket edebilirsiniz.

İsme Özel Söz Mendili Yaptırabilirsiniz

İsme özel söz mendili olarak şahsa ait olan kişinin zevkine göre yapılan söz mendili modellerimiz bulunmaktadır. Büyük bir incelikle hazırlanan sizin ve sözlünüzün isimlerinin yer aldığı söz mendili modellerimiz sizin için özel olarak hazırlanmıştır. İstediğiniz işleme ve nakışla hazırlanan isimlerinizin yazılı olduğu söz mendili tasarımlarımızdan kaç adet yaptırmak istiyorsanız adet sayısını bize bildirmeniz yeterlidir. Tasarımınızız hayalinizde canlandırarak nasıl bir model istediğinizi de bize bildirerek istediğiniz şekilde mendilleriniz firmamız aracılığıyla hazır edilecektir. Saten kumaştan hazırlanan büyük bir estetik ve pek çok da anlam yüklerini çağrıştıran özelliği ile söz mendili modellerimizi sizin için sunmaktan büyük bir mutluluk duymaktayız.

Mendil Ne Anlama Gelmektedir?

Mendilin anlamlarına baktığımızda mendilin pek çok anlamlar çağrıştırdığını öğrenmekteyiz. Örneğin beyaz mendil sevginin timsali olarak ‘’ seni seviyorum’’ demenin bir yoludur. Yeşil mendil ‘’mektubuma cevap bekliyorum’’ anlamına gelmekte, mavi mendil ‘’sensiz mesut olamam’’, sarı mendil ‘’ birkaç gündür hastayım. Çıkamadığımın sebebi budur.’’ Kenarları pembe mendil ‘’ sensiz yaşayamam’’ anlamlarını çağrıştırmaktadır. Görüldüğü gibi her mendilin kendine özgü anlamları ve anlamları bulunmaktadır. Söz mendillerinde genelde beyaz rengin seçilmesinin anlamı sevgi temsil ettiğidir. Bu açıdan söz mendili olarak genelde beyaz renk kumaş tercih edilir. Zarif ve estetik bir görünüm için saten işlemeli ya da dantelli kumaş üzerine işlenen söz mendilleri en çok beğenilen ve ilgi gören söz mendillerinden birisidir.

Söz Mendili Siparişleri İçin Bizi Arayabilirsiniz

İsme özel söz mendili siparişi için istediğiniz zaman iletişim numarasından bizleri arayabilir ve sipariş için hayalinizdeki tasarımı bizlerle paylaşabilirsiniz. Sizin ve sevdiğinizin isimlerinin yazılı olduğu söz mendili tasarımları olarak bizden istediğiniz zaman destek alabilirsiniz. İstediğiniz adet sayısını da bize bildirdikten sonra siparişinizi verebilirsiniz. Söz mendili fiyatları konusunda da bilgi edinmek için yine iletişim numarasından bizleri arayabilir ve ürünlerin fiyatları hakkında net bilgiyi öğrenebilirsiniz. Söz mendili modeli ve söz mendili fiyatları konusunda detaylı bilgi edinmek için bizleri iletişim numarasından istediğiniz zaman arayabilir ve merak ettiğiniz bilgilerin cevabını öğrenebilirsiniz

 

Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
x
Daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımına onay vermektesin. Gizlilik Politikamız
Anladım
İnstashop
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?