Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler

Söz Mendili Nedir?


En özel günlerden biri olan ve hemen herkesin iple çektiği söz günleri, geleneklerin gerçekleştirildiği önemli günlerdendir. Çiftin bir süredir heyecanla beklediği bu özel gün için birtakım kuralları yerine getirmesi gerekmektedir. Söz gününde birbirinden özel hediyelikler, lezzetli yemekler ve şık bir ortam hazırlanmaktadır. Tarafların anlaşmasının ardından kız tarafı erkek tarafına onay verirse geleneksel olarak söz mendili vermelidir.

 

Söz Mendili

Söz mendili, kızın erkeğe verdiği sözün somutlaştırılmış halidir. Bu nedenle özenle hazırlanması, derin bir mana içermesi çok önemlidir. En eski tarihlerden itibaren gelen bu gelenek bugün birtakım değişikliklere uğramıştır. Eskiden gelin olacak kız söz mendilini kendi işler, dilediği gibi hazırlarken bugün söz mendili sipariş etmek daha pratik olmaktadır. Söz telaşı içinde işlemeye vakit bulamayan gelin adayları, hayallerindeki söz mendilini tasvir ederek kaliteli ve işini bilen firmaya sipariş edebilmektedir. Söz mendili siparişi hem hızlı hem de istenilen mendilin temin edilmesini sağlamaktadır.

Söz Mendili Siparişi

Ankara söz mendili siparişi alabilen birçok firma ile doldurur ne var ki bu firmalardan hangisinin yeterince güvenilir olduğu tartışmaya açıktır. Söz mendili siparişinize sizin kadar değer veren, kendi

ürünleriymişçesine sahip çıkan firmalarla çalışmak çok önemlidir. Hayalinizde canlandırdığınız söz mendilini gerek işlemeli gerekse isim yazılı olarak hazırlatabilirsiniz. Hazırlatmak istediğiniz bu ürünü, sizin istediğiniz kadar özenle seçecek isimlerle çalışmalısınız. Aksi halde erkek tarafına verilecek mendil, hayalinizdeki gibi olmayacaktır.

Birbirinden farklı pek çok söz mendili modeli vardır. Siz içinize sinen, hayalini kurduğunuz mendili dile getirmeli sipariş olarak onu vermelisiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun zararsız şekilde teslim edebilecek, sizi zor durumda bırakmayacak firma ile çalışmalısınız.  Sizin için çok değerli olan bu özel günde en az sizin kadar duyarlı olan isimlerle çalıştığınızda zor durumda kalmadan, bu özel günü atlatabilirsiniz.

 


Yurtiçi gönderim

Tüm Türkiye'ye kargo ile gönderim yapılır

Yurtdışı Gönderim

Avrupa ülkelerine kargo ile gönderim yapılır

Çalışma saatlerimiz

10.00-17.00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.
Randevu ile çalışılmaktadır.

Güvenli Alışveriş

Bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenir

Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır