Yandex.Metrica

Söz ve nişanlarınız ayrıcalıklı günlerdir ama bu günlerin daha fazla özel olmasını isterseniz söz nişan çikolatası sipariş edebilirsiniz. Eşsiz tatları ve özel ambalajları ile töreninize katılacak tüm misafirlerinize hoş bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Aynı zamanda söz ya da nişan töreninizin tatlı bir anısı olarak çikolataları saklayabilirsiniz.

Mutlu Günde Küçük Tatlılar

Söz ya da nişan evlilik yolunda en önemli adımlar. Artık gelin ve damat adayı aralarındaki ilişkiyi yakınları nezdinde meşru kılmakta, düğün törenleri için birbirlerine söz vermektedirler. Bu törenler ise hem gelin hem de damat adayı için oldukça telaşlı olabilir. Çünkü törenlerin anlamı yüzünden özel geçmesi beklenmektedir. Oluşabilecek herhangi bir aksilik neticesinde, bu törenlere gölge düşecektir ve bu da törenin mutluluğuna etki edecektir. Ne kadar hazırlık yapılıyor olsa da mutlaka gözden kaçacak noktalar bulunacaktır. Bunların başında ise törenlere katılacak misafirlerin ağırlanması gelmektedir. Misafirler, bu özel törene hem tanıklık etmek hem de gelin ile damat adayına olan desteklerini sunmak adına törenlere katılırlar. Onların çoğu zaman uzun yolculuklar sonucunda gösterdikleri bu çabanın küçük ama tatlı bir karşılığı olarak söz nişan çikolatası son derece iyi bir tercih olacaktır. Farklı ambalaj ve özel yazılar ile hazırlanan bu çikolatalar eşsiz lezzetleri ile törene katılan küçük ya da büyük herkesin özel beğenisi kazanacaktır. Böylece çift için de törenleri ayrı bir özellik kazanacaktır.

Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 0 Ürün
Ürün Bulunamadı
x
Daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımına onay vermektesin. Gizlilik Politikamız
Anladım
İnstashop
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?