Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler

Söz Nişan Düğün Çikolatası

Herkesin bir araya geldiği mutluluk dolu özel merasimlerde, misafirlere verilecek hediyelikler ve ikramlıklar büyük önem taşır. Böyle günlerde misafirlerinizin ağzını tatlandırmak ve şık bir ikramlık verebilmek için kişiye özel hazırlanan çikolatalardan tercih edebilirsiniz. Çikolatalar isteğe göre nişan çikolatası, kız isteme çikolatası, düğün çikolatası olarak hazırlanabilir. Düğünlerde çikolatayı dağıtmak güç olduğundan; özel olarak hazırlattığınız çikolataları masalara yerleştirerek misafirlerinize ulaştırabilirsiniz.

Bu kategoride Ürün bulunamadı.

Nişan Çikolata Tepsisi

Nişan çikolatası için çok şık bir tepsi hazırlatabilirsiniz. İçine çift olarak çekilmiş fotoğraflarınızın baskısıyla hazırlanmış, özel ambalajlı çikolatalardan yerleştirebilirsiniz. Nişan çikolatasının hem lezzetli hem şık olmasına özen göstermelisiniz. Damat tarafı çikolata tepsisi için aynı özeni isteme töreninde de göstermelidir.

Kız İsteme Çikolatası

Kız isteme çikolatasını bir nevi hediye gibi düşünebilirsiniz. Çikolata aslında gelin evine hediyedir ve misafirlere dağıtmak için damat tarafınca alınır. Bu nedenle şık bir ambalaj ve şık bir kutu tercih edilmelidir. Kadife kaplı kutular, baskılı çikolatalar, baş harflerin yer aldığı altın ya da gümüş ışıltılı ambalajlar uygun olacaktır.

Yurtiçi gönderim

Tüm Türkiye'ye kargo ile gönderim yapılır

Yurtdışı Gönderim

Avrupa ülkelerine kargo ile gönderim yapılır

Çalışma saatlerimiz

10.00-17.00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.
Randevu ile çalışılmaktadır.

Güvenli Alışveriş

Bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenir

Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır