Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler

Sünnet Davetiyesi

Bu kategoride Ürün bulunamadı.

Sünnet için küçük bir organizasyon düşünüyorsanız; abartılı olmayan davetiye modellerine ağırlık vermelisiniz. Bu durumda aynı şekilde sünnet süslemeleri de sünnet davetiyesi gibi sade olmalıdır. Sünnet hazırlıklarınızı yaparken bu tür uyumlara özen göstermelisiniz. Sünnet davetiyelerinde önceden klasikleşmiş bir sünnet çocuğu fotoğrafı ve sünnet hediyeliklerinde de aynı şekilde sünnet kıyafeti giymiş nazar boncuklu bir çocuk modeli kullanılmaktaydı ama artık sayısız seçenek bulunuyor.

Sünnet Davetiye Modelleri

Sünnet davetiyesi için siyah beyaz renklerde, zik zak desenlerini, su yeşili, mavi gibi cıvıl cıvıl renkleri kullanabilirsiniz. Sünnet davetiyeleri için sevimli olan modelleri tercih edebilirsiniz. Hareketli ve sevimli davetiyeler iyi seçimlerdir. Sünnet davetiyesi içine yazılacak yazıyı da dilerseniz kendiniz belirleyebilirsiniz. Geçmişteki gibi tekerleme tarzından uzak daha şık ve asil kelimeler tercih etmeniz daha doğru olacaktır.

Sünnet Davetiyesi Fiyatları

Sünnet düğünü için misafirlerinize vermeyi düşündüğünüz hediyeliklerde artık geniş bir yelpaze var. Klasikleşmiş hediyelerden sıyrılıp daha şık ve kullanışlı hediyeliklere yönelebilirsiniz. Hediyeliklerinizi, davetiyenizi ve düğünün genel temasını aynı tonlarda seçebilirsiniz.

Yurtiçi gönderim

Tüm Türkiye'ye kargo ile gönderim yapılır

Yurtdışı Gönderim

Avrupa ülkelerine kargo ile gönderim yapılır

Çalışma saatlerimiz

10.00-17.00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.
Randevu ile çalışılmaktadır.

Güvenli Alışveriş

Bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenir

Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır