Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler

Sünnet Çikolatası

Sünnet Çikolatası, Erkek çocukların özel günlerinden biri olan sünnet düğünlerinde, her detay özenle belirlenmeli ve ortaya hafızalarda kalacak bir düğün organizasyonu çıkmalıdır. Sünnet düğününü dışarıda bir mekanda yapacaksanız hediyeliklerden düğün süslemesine, kıyafetlere kadar her şeyi özenle seçmelisiniz.

 

Bu kategoride Ürün bulunamadı.

Resimli Sünnet Çikolatası

Resimli olarak kişiye özel hazırlanan çikolatalar sünnet düğünlerinde ikram edilmek için de uygundur. Sünnet çikolatasında resim baskısı için çocuğun resmi çoğu zaman yeterlidir ama resim üzerine maşallah yazısı ve nazar boncuğu figürü de uygun olacaktır. Sütlü, lezzetli kare çikolatalar özel ambalajı üzerine resim baskısı ile bir bütün olarak hazırlanır. Misafirlere sunulmak için sipariş vermeniz yeterlidir çünkü başka bir hazırlık gerektirmez. Resimli sünnet çikolatalarını, sünnet merasimini evde yapsanız da düğün salonunda yapsanız da ikram edebilirsiniz.

Sünnet Çikolatası. Delikanlı olmaya atılan ilk adımda misafirlere sunulacak farklı ve şık çikolata ve Hediyeliklere Dorebonbon 'dan ulaşabilirsiniz.

Yurtiçi gönderim

Tüm Türkiye'ye kargo ile gönderim yapılır

Yurtdışı Gönderim

Avrupa ülkelerine kargo ile gönderim yapılır

Çalışma saatlerimiz

10.00-17.00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.
Randevu ile çalışılmaktadır.

Güvenli Alışveriş

Bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenir

Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır