Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler

Yeni Yıl Çikolatası

Yeni yıl çikolatası, istenen tasarımla hazırlanabilmektedir. Çikolata üzerindeki ambalaja yaptığınız kendi tasarımınızı sisteme yükleyerek sipariş verebilirsiniz. Çok sade bir tasarımla mutlu yıllar mesajı yazılı anlamlı bir ikramlık hazırlatabilirsiniz. Yeni yıla özel çikolatayı hediye olarak birine alacaksanız; hediyeyi alacak kişinin fotoğrafını kullanabilir ya da puzzle çikolata tercih edebilirsiniz. Puzzle çikolatalar farklı boylarda da hazırlanabildiğinden; adet alternatifiniz de vardır.

Bu kategoride Ürün bulunamadı.

Yeni Yıla Özel Çikolata Hediye

Yılbaşında insanlar bir araya gelir ve keyifli dakikalar geçirerek yeni gelen yılın güzellikle gelmesini dileyerek eğlenirler. Yeni yılda arkadaşınıza, ailenize, sevgilinize hediye arayışında olabilirsiniz. Yılbaşını evde kutlayacaksanız evinize davet ettiğiniz misafirlerinize ikram etmek için bir şeyler arıyor olabilirsiniz. Her durumda imdadınıza özel tasarımlı, leziz çikolatalar yetişecektir.

Yeni Yıl Hediyelikleri

Yeni yıl hediyeliği olarak sipariş edilecek çikolataları, hazırladığınız hediye sepetinin içine koyabileceğiniz gibi çikolatanın kendine özel kutusuyla da talep edebilirsiniz. Yeni yıl hediye sepetine çikolatanın yanında almak istediğiniz başka bir hediyeyi de ilave edebilirsiniz. Hediye sepetinizi kırmızı, yeşil, beyaz renklerde hazırlayarak yılbaşı temasını oluşturabilirsiniz.

 

Yurtiçi gönderim

Tüm Türkiye'ye kargo ile gönderim yapılır

Yurtdışı Gönderim

Avrupa ülkelerine kargo ile gönderim yapılır

Çalışma saatlerimiz

10.00-17.00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.
Randevu ile çalışılmaktadır.

Güvenli Alışveriş

Bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenir

Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır