Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler

Yenidoğan Çikolatası

Bebek şekeri, bebek çikolatası, ikramlıklar, hediyelikler anne baba adayları tarafından büyük bir hevesle hazırlanır. İkiz bebekler için ayrı, erkek ya da kız bebekler için ayrı özel tasarımlarla leziz mi leziz çikolatalar hazırlayabilirsiniz. Resimli, özel tasarım çikolatalar hastane odası ikramlıklarının yanında şık bir görüntü oluşturacaktır. Diğer tüm hazırlıklarınızla birlikte ikramlıklarınızın hazırlıklarını da önceden yapmalısınız.

Bu kategoride Ürün bulunamadı.

Yeni Doğan Bebek Çikolatası

Doğum odası hazırlıkları yapılırken yeni doğan bebeği görmeye gelenlere ikram edilecek, hediye edilecek her detay belirlenmelidir. Hoş geldin bebek temalı hazır tasarımlarla ya da kendi hazırladığınız uygun bir tasarımla çikolatanızı hazırlatabilirsiniz. Bebeğin cinsiyetine göre istediğiniz renklerde tasarımlar hazırlatabilirsiniz. Bebeğin ismi belliyse çikolata üzerinde hoş geldin yazısıyla birlikte bebeğin ismine de yer verilebilir.

Doğum Odası Hazırlıkları

Doğum odasında yer vereceğiniz çikolataları dilerseniz kendi şık kutularında sunabilirsiniz. İsterseniz süslemenizin temasına uygun stantlar, tepsiler veya sepetler tercih edebilirsiniz. Taze ve leziz çikolatalar, anneyi ve bebeği görmeye gelen misafirlere ikram etmek için uygundur. Kişiye özel hazırlanınca da görsel olarak dikkat çeker.

Yurtiçi gönderim

Tüm Türkiye'ye kargo ile gönderim yapılır

Yurtdışı Gönderim

Avrupa ülkelerine kargo ile gönderim yapılır

Çalışma saatlerimiz

10.00-17.00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.
Randevu ile çalışılmaktadır.

Güvenli Alışveriş

Bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenir

Dorebonbon | Kişiye Özel Ürünler © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır